Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Warszawa to miasto, które generuje niemal 20% ogólnopolskiego produktu krajowego brutto oraz miasto w którym zarejestrowanych jest najwięcej firm w Polsce. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam jest największy popyt na systemy informatyczne.

Największym zainteresowaniem cieszą się dwa rodzaje systemów informatycznych – systemy ERP i systemy do zarządzania procesami biznesowymi. W tym artykule opiszemy jakich rozwiązań IT szukają warszawiacy i warszawskie firmy.

Systemy informatyczne Warszawa

Systemy informatyczne Warszawa to fraza wpisywana setki razy dziennie w wyszukiwarki internetowe. Wszystko wynika z tego, że jeżeli chodzi o systemy informatyczne Warszawa jest miastem o największym zapotrzebowaniu na tego typu rozwiązania.

Firmy z warszawy najczęściej wybierają systemy informatyczne klasy ERP takie jak Comarch ERP Optima czy Comarch ERP XL, które pozwalają na wykonywanie codziennych operacji biznesowych w sposób szybki, zautomatyzowany i zawsze zgodny z bieżącym prawem.

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się również na wdrożenie systemów, które pomogą im uporać się z procesami miękkimi i zarządczymi takimi jak zarządzanie procesami i projektami czy też zbieranie i analizowanie danych. Świetnym rozwiązaniem, które cieszy się dużym zainteresowaniem jest system Connecto DMS. Posiada on moduły:

Oprogramowanie dla firm Warszawa

Oprogramowanie dla firm Warszawa oferowane jest przez Grupę Connecto – firmę o ogólnopolskim zasięgu i licznym gronie klientów w stolicy. Connecto wdraża zarówno oprogramowanie klasy ERP, jak i systemy do zarządzania procesowego (Conencto DMS), oraz oprogramowanie na zamówienie.

Kilkudziesięciu konsultantów jest codziennie gotowa na wdrożenie oprogramowania dla firm. Warszawa jest jednym z najczęściej obieranym przez nich kierunków. Connecto posiada w stolicy klientów reprezentujących niemal każdą gałąź przemysłu.

Skontaktuj się z przedstawicielami Connecto aby poznać referencje i firmy z Twojej okolicy, które wykorzystują ich nowoczesne rozwiązania IT. Firmy te najczęściej korzystają z kombinacji systemu Comarch ERP Optima lub XL zintegrowanego z oprogramowaniem do zarządzania procesowego Connecto DMS. Spora część klientów zdecydowała się również na oprogramowanie pisane na zamówienie. Zadzwoń 32 263 00 00 lub przejdź do zakładki kontakt.

Prezentacja systemu informatycznego w Warszawie

Jeżeli jesteś z okolic Warszawy i jesteś zainteresowany usprawnieniem działania procesów w Twojej firmie, prezentacja systemu informatycznego w Warszawie to kolejny logiczny krok. Uzupełnij formularz kontaktowy, który umieściliśmy pod tym artykułem aby umówić się na prezentację systemu informatycznego w Warszawie, w jednym z oddziałów Connecto lub zdalnie za pomocą internetu.

Oddzwonimy do Ciebie, aby omówić agendę spotkania i ustalić dogodny termin. Prezentacja odbędzie się w oparciu o zgłoszone wymagania i problemy z udziałem doświadczonego konsultanta pracującego na żywym organizmie sytemu informatycznego, bez pokazu slajdów.

Systemy informatyczne Warszawa

| Systemy DMS, Systemy ERP |