Realizowanie zleceń windykacyjnych to skomplikowany proces, który wiąże się z wieloma trudnymi działaniami. Jeśli wszystko ma się odbywać terminowo, bez pomyłek i oczywiście w pełni zgodnie z przepisami, konieczne może być dodatkowe wsparcie ze strony specjalnych narzędzi IT. Wyjaśniamy, jak działa CRM dla firmy windykacyjnej i dlaczego warto korzystać z takiego systemu!

Czytaj więcej

Zarządzanie projektami w ramach organizacji non profit wymaga zapanowania nad wieloma obszarami. Ogromnym wsparciem jest korzystanie z dedykowanych narzędzi IT, znacznie ułatwiających i usprawniających realizację kolejnych etapów prac. Dowiedz się, dlaczego warto wdrożyć CRM dla NGO!

Czytaj więcej

W ramach zarządzania hotelem trzeba równolegle dbać o wiele różnych kwestii, jeśli chce się zapewnić najwyższą jakość usług. Trzeba nie tylko mieć na względzie typowe zagadnienia organizacyjne, związane z wynajmem czy przygotowaniem pokoi. Ogromne znaczenie ma kontakt z klientami. Z tego powodu niezwykle pomocny jest specjalny program, który pomaga sprawniej wykonywać codzienne obowiązki. Wyjaśniamy, jak […]

Czytaj więcej

W sprzedaży kluczową rolę odgrywa dbanie o relacje z klientami. Specjalne narzędzia IT znacznie usprawniają i ułatwiają komunikację, co pozwala wyraźnie podnieść jakość świadczonych usług. Omawiamy dlaczego warto zainwestować w CRM dla handlowców!

Czytaj więcej

CRM dla deweloperów staje się coraz bardziej popularnym narzędziem wykorzystywanym w tej branży. System wspiera działania deweloperów i biur nieruchomości od pozyskania klienta, poprzez tworzenie ofert, aż po sprzedaż. Prostota takiego systemu pozwala obsłużyć większą ilość klientów oraz sprawnie zarządzać biurem i jego pracownikami.

Czytaj więcej