Oprogramowanie na zamówienie ma ogromny wpływ na funkcjonowanie firmy. Nie tylko poprawia komunikację między jej pracownikami, ale pozwala kontrolować wyniki, których do tej pory nie można było ze sobą porównać.

Czytaj więcej

Software House to miejsce, w którym specjaliści tworzą oprogramowanie, wdrażają aplikacje mobilne i koordynują działania związane z systemami IT.

Czytaj więcej

Aplikacje tylko z pozoru wydają się banalne. Samo zaprojektowanie wymaga czasu i sporej wiedzy zdobywanej latami. Jednak to właśnie czas, którego na wykonanie aplikacji poświęca w wielu przypadkach zbyt mało, jest tutaj kluczowy. Ponadto wszystkie każda z nich powinny być proste i szybkie w obsłudze.

Czytaj więcej

Urządzenia mobilne to już nie tylko gadżety wykorzystywane do oglądania filmów w podróży czy słuchania muzyki podczas biegania. Smartfony i tablety zaczęły funkcjonować jako narzędzia do monitorowania sytuacji w firmie, a nawet obsługi klienta. Wszystko za sprawą powstających aplikacji, na które każdego dnia decydują się setki przedsiębiorców.

Czytaj więcej