Zastanawiasz się, jak przyspieszyć proces produkcji, zmniejszyć koszty i poprawić wyniki? Skorzystaj ze wsparcia zaawansowanych narzędzi IT. Wyjaśniamy, dlaczego warto inwestować w rozwiązania informatyczne wspomagające branżę produkcyjną!

Czytaj więcej

Rozwój Grupy Connecto po raz kolejny zostały zauważony i doceniony. Firma otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Gepardy Biznesu 2023. Według analiz była organizacją, która w ubiegłym roku osiągała szczególnie dobre wyniki w branży IT.

Czytaj więcej

Dotychczas Krajowy System e-Faktur był jedynie rozwiązaniem opcjonalnym, ale już od lipca tego roku ma stać się obowiązkowy. Takie zmiany są zawsze trudne, ponieważ wiążą się z koniecznością przyzwyczajenia się do kolejnego, nowego oprogramowania. Zdecydowanie łatwiej jest, gdy posiadane już narzędzia IT są z nim kompatybilne. Platforma Connecto i Connecto Neon są już gotowe na […]

Czytaj więcej

Wybór odpowiedniego systemu do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa to dopiero połowa sukcesu. Ogromne znaczenie ma jeszcze to, w jaki sposób zostanie on zaimplementowany w organizacji.Omawiamy, jak przeprowadzić skuteczne wdrożenie ERP!

Czytaj więcej

W dyskusjach o profesjonalnych programach przeznaczonych do zarządzania firmą pada wiele skrótów, które łatwo ze sobą pomylić. Jeśli nie ma się świadomości, co dokładnie oznaczają i jaki rodzaj systemu opisują, można się pogubić. W tym wpisiewyjaśniamy, czym różnią się od siebie jedne z najpopularniejszych rozwiązań – ERP i CRM!

Czytaj więcej