Program do kontroli kosztów budowy poszukiwany jest nie tylko przez właścicieli wielkich firm. Z narzędzia korzystają przedsiębiorstwa z sektora MŚP, a czasami nawet mikroprzedsiębiorcy.

Czytaj więcej

Inwestycja w nowoczesny system IT pomaga rozwijać działalność niezależnie od tego, jaką branżę się reprezentuje. Odpowiednio dobrane narzędzia pozwalają podnieść poziom zarządzania, m.in. usprawniając komunikację i wymianę danych. Jeśli chce się wdrożyć w swojej firmie jak najlepsze rozwiązania, warto skorzystać ze wsparcia ekspertów.

Czytaj więcej

Profesjonalne systemy IT dla biznesu współcześnie są już standardem. Każda firma, która chce się rozwijać i zachować konkurencyjność, powinna podążać za rozwojem technologii. Jej wdrożenie najlepiej powierzyć zespołowi doświadczonych specjalistów, wchodząc w długofalową współpracę. Wyjaśniamy, jakie korzyści gwarantuje Grupa Connecto – partner Comarch w Poznaniu!

Czytaj więcej

Z pomocą nowoczesnych systemów informatycznych usprawniających zarządzanie można lepiej prowadzić i błyskawicznie rozwijać swoją firmę. Innowacyjne narzędzia IT znajdują zastosowanie w każdej branży – najważniejsze, by były odpowiednio przystosowane. Takie wsparcie oferuje właśnie Grupa Connecto, czyli partner Comarch we Wrocławiu. Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na taką współpracę!

Czytaj więcej

Nowoczesne narzędzia IT stanowią ogromne wsparcie dla przedsiębiorców reprezentujących różne branże. W handlu szczególnie potrzebne są specjalne programy, które ułatwiają formalności, usprawniają wymianę danych oraz pomagają lepiej obsługiwać klientów. Dlaczego warto w nie inwestować i jaki system wybrać? Omawiamy zastosowanie CRM w sprzedaży!

Czytaj więcej