Chociaż województwo małopolskie jest jednym z mniejszych, ma dość dobrze rozwiniętą gospodarkę. Głównymi gałęziami gospodarki jest technologii informatycznych, bankowość, a także sektor spożywczy, tytoniowy, chemiczny, petrochemiczny oraz metalurgiczny. Nic dziwnego, że w tym regionie przedsiębiorcy chętnie korzystają z narzędzi IT. Przedstawiamy najlepsze systemy informatyczne w Małopolsce!

Czytaj więcej

Zależy Ci na tym, by Twoja firma była nowoczesna i dobrze zorganizowana? Zainwestuj w profesjonalny system IT, który pomoże Ci lepiej nią zarządzać oraz wesprze Twoich pracowników. Wyjaśniamy, dlaczego warto współpracować z Connecto!

Czytaj więcej

Przedsiębiorcy przed wyborem oprogramowania do zarządzania firmą często chcą dokładnie zapoznać się z jego funkcjami. Najlepiej jest je po prostu zobaczyć w użyciu. Firma Connecto przygotowała materiały wideo, na których pokazuje swój nowy system Neon. Omawiamy, czym jest, do czego służy oraz gdzie można zobaczyć nagrania!

Czytaj więcej

Faktury i inne formalności to codzienność nawet w przypadku najmniejszych firm. Proces tworzenia dokumentów można znacznie usprawnić, korzystając ze specjalnych systemów. Dzięki nim nie tylko oszczędza się czas, ale też ogranicza ryzyko pomyłek. Na rynku dostępnych jest jednak tyle opcji, że można mieć niemały dylemat.

Czytaj więcej

Podstawą pomorskiej gospodarki jest oczywiście turystyka, ale w tym regionie prężnie działa też przemysł morski oraz rozwijają się różne inne branże, m.in. petrochemiczna czy elektro-maszynowa. Niezależnie od tego, jaką firmę się prowadzi, niezwykle przydatne są systemy informatyczne Pomorze. Omawiamy jak działają oraz dlaczego warto z nich korzystać!

Czytaj więcej