Profesjonalne systemy IT dla biznesu współcześnie są już standardem. Każda firma, która chce się rozwijać i zachować konkurencyjność, powinna podążać za rozwojem technologii. Jej wdrożenie najlepiej powierzyć zespołowi doświadczonych specjalistów, wchodząc w długofalową współpracę. Wyjaśniamy, jakie korzyści gwarantuje Grupa Connecto – partner Comarch w Poznaniu!

Czytaj więcej

Dobre zarządzanie pomaga szybko rozwijać swoją działalność i osiągać kolejne cele biznesowe. Z tego względu coraz popularniejsze są specjalne systemy informatyczne dla biznesu wspierające kadrę managerską, a także szeregowych pracowników. Jedne z najlepszych programów na Śląsku oferuje Grupa Connecto, czyli partner Comarch w Katowicach. Omawiamy korzyści płynące z inwestycji w takie rozwiązanie!

Czytaj więcej

Chociaż województwo małopolskie jest jednym z mniejszych, ma dość dobrze rozwiniętą gospodarkę. Głównymi gałęziami gospodarki jest technologii informatycznych, bankowość, a także sektor spożywczy, tytoniowy, chemiczny, petrochemiczny oraz metalurgiczny. Nic dziwnego, że w tym regionie przedsiębiorcy chętnie korzystają z narzędzi IT. Przedstawiamy najlepsze systemy informatyczne w Małopolsce!

Czytaj więcej

Zależy Ci na tym, by Twoja firma była nowoczesna i dobrze zorganizowana? Zainwestuj w profesjonalny system IT, który pomoże Ci lepiej nią zarządzać oraz wesprze Twoich pracowników. Wyjaśniamy, dlaczego warto współpracować z Connecto!

Czytaj więcej

Przedsiębiorcy przed wyborem oprogramowania do zarządzania firmą często chcą dokładnie zapoznać się z jego funkcjami. Najlepiej jest je po prostu zobaczyć w użyciu. Firma Connecto przygotowała materiały wideo, na których pokazuje swój nowy system Neon. Omawiamy, czym jest, do czego służy oraz gdzie można zobaczyć nagrania!

Czytaj więcej