Software House pomaga firmom. Dlaczego?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Software House to miejsce, w którym specjaliści tworzą oprogramowanie, wdrażają aplikacje mobilne i koordynują działania związane z systemami IT. Dzięki temu usprawniają pracę wielu działów w przedsiębiorstwach, a często też pozwalają zwiększyć zyski. Zobacz, jakie korzyści zapewniają rozwiązania informatyczne pozyskane bezpośrednio od producentów oprogramowania.

Software House, czyli działania bez ograniczeń

Z definicji producenci oprogramowania są od tego, by stworzyć system pod wymagania klienta i dopasować wszelkie funkcje niezbędne w jego firmie. Co ważne, producenci powinni oferować rozwiązania dla każdej branży. Dlatego  wybierając specjalistów warto pamiętać, by skupić się na tych, którzy będą opiekować się naszym przedsiębiorstwem pod kątem całego obszaru IT.

Software House - rozwiązania firmy makeapps.pl

fot. screen z rozwiązania stworzonego przez makeapps.pl

Sam wybór producentów oprogramowania powinien być poprzedzony spotkaniami i prezentacją dotychczasowych realizacji.  To w pewnym stopniu wyznacznik jakości i możliwości Software House’u, a pierwszą i najważniejszą zaletą firmy z tej branży powinno być działanie bez ograniczeń. Niektórzy z producentów oferują również wdrożenia gotowych rozwiązań, np. klasy ERP, co jest dodatkowym autem.

Oprogramowanie dla firm na zamówienie jest drogie?

Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy za oprogramowanie dla firmy zapłacimy 10 czy 50 tysięcy złotych. Od czego zależne ostateczna kwota? Przede wszystkim od ilości i funkcjonalności modułów oraz liczby stanowisk, na których ma być wdrożony system. Ponadto należy określić czy system tworzony przez producentów ma zawierać gotowe moduły jak np. elektroniczny obieg dokumentów, system CRM lub Business Intelligence.

Software House - przykładowa realizacja firmy makeapps.pl

fot. screen oprogramowania stworzonego przez makeapps.pl

Wszelkie wątpliwości rozwiązuje spotkanie, na którym ustalane są wymagania firmy oraz potrzeby, jakie ma spełniać oprogramowanie. W wielu przypadkach możliwe są też pokazy zdalne, gdzie specjaliści z Software House prezentują swoje możliwości przez internet. Pokaz odbywa się wtedy na ekranie osoby zainteresowanej rozwiązaniem, więc nie trzeba poświęcać czasu na dojazdy.

Aplikacje mobilne to dzisiaj podstawa

Aplikacje mobilne zamawiane przez firmy, wykorzystywane są zarówno do działań wewnętrznych, jak i kontaktów z klientami oraz promocji. Przedsiębiorstwa posiadające aplikacje zapewniają klientom stały kontakt i na bieżąco mogą reagować na ich problemy czy zapytania o produkt lub usługę. Dlatego są w stanie zwiększyć ilość potencjalnych klientów, co przełoży się na zamówienia, a w efekcie na sprzedaż. Warto pamiętać, że coraz więcej osób kupuje przez aplikacje.

Program na zamówienie a szkolenie

Należy zwrócić uwagę czy Software House, który ma wdrożyć oprogramowanie dla naszej firmy oferuje też szkolenie i ewentualne wsparcie powdrożeniowe. Samo szkolenie powinno obejmować wszelkie aspekty omawiające poruszanie się po systemie i informacje, co należy zrobić w przypadku chwilowej niedyspozycji oprogramowania.

Software House makeapps.pl

Artykuł stworzony we współpracy ze specjalistami z firmy makeapps.pl

 

 

Chcesz wybrać oprogramowanie dedykowane dla swojej firmy? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 32 263 00 00.

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

  Software House pomaga firmom. Dlaczego?

  | Aplikacje, Gorące |