Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

System DMS firmy Connecto nie jest typowym pudełkowym rozwiązaniem. Każdy moduł dobierany jest indywidualnie do potrzeby przedsiębiorstwa, które decyduje się na oprogramowanie. Teraz producenci systemu zdecydowali się pokazać, jak działają poszczególne moduły. Wszystko prezentują na kanale YouTube.

System DMS Connecto od kuchnii

Producenci systemu informatycznego DMS postanowili wyjść naprzeciw osobom zainteresowanym rozwiązaniem. Firma Connecto na kanale YouTube prezentuje działanie oprogramowania dla firm w praktyce. Do tej pory o rozwiązaniach informowali na swoim blogu prowadzonym przez specjalistów od ponad dwóch lat.

Teraz formuła informowania o systemie DMS została rozbudowana o video. W dalszym ciągu jednak publikowane są artykuły dotyczące poszczególnych modułów. Filmy, które do tej pory ukazały się na kanale prezentują między innymi:

 • Elektroniczny obieg dokumentów i jego działanie – w filmie specjaliści pokazują, w jaki sposób może przebiegać obieg faktury kosztowej, w zależności od potrzeb i wymagań firmy. To tylko jeden z przykładów, ponieważ system pozwala na stworzenie dowolnego obiegu.

 • CRM do zarządzania relacjami z Klientem – w jaki sposób tworzyć notatki po rozmowie z Klientem, dlaczego warto zbierać informację o planach i działaniach oraz jak przygotować spersonalizowaną ofertę. wykorzystując rozwiązanie producenta Connecto. W prezentowanym materiale przedstawiono działanie systemu CRM dla deweloperów.

 • Business Intelligence, czyli rozwiązanie umożliwiające tworzenie raportów, a następnie analizowanie. Systemu pozwala m.in na analizowanie raportów wg. słupków, wykresów i diagramów. Raportowanie może dotyczyć zarówno konkretnego działu firmy, jak i całego przedsiębiorstwa.

 • Zarządzanie projektami – rozwiązanie te pozwala na kontrolę działań oraz budżetu dla projektu, który realizowany jest w danym okresie. System Connecto DMS umożliwia prowadzenie kilku projektów jednocześnie.

System DMS od Connecto integruje się z ERPami

Rozwiązanie spod ręki firmy Connecto w całości integruje się z systemami klasy ERP. Mowa tutaj o oprogramowaniu Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. Specjaliści zintegrują oba rozwiązania, dzięki czemu szybciej i prościej będą wykonywane konkretne działania.

Zapytaj o system informatyczny dla firmy

Firma Connecto tworzy rozwiązania dla przedsiębiorstw niezależnie od branży. Doświadczenie zbierane od 2005 roku zaowocowało umiejętnością dopasowania się do działalności wielu firm, dzięki czemu w portfolio Connecto znajduje się ponad 600 Klientów.

Zapytaj o rozwiązanie poprzez stronę www.connecto.pl, telefonicznie 32 263 00 00 lub wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Zabezpieczenie przed robotami -


  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

  System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube

  | Systemy DMS |