Program do zarządzania firmą. Jaki ma być?

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Program do zarządzania firmą wybierany jest indywidualnie. Dzięki temu jest idealnie dopasowany do wymagań Klienta.

Najpopularniejszym rozwiązaniem są systemy o budowie modułowej, które można układać według schematów, jakie panują w przedsiębiorstwie. To doskonałe wsparcie dla działu sprzedaży, produkcji, czy magazynu. Każdy z modułów ułatwia organizację pracę i pozwala uporządkować informacje oraz dokumenty.

Program do zarządzania firmą

Wybierając system informatyczny mam możliwość wyboru całego systemu, w którym zawiera się: elektroniczny obieg dokumentów, CRM, projekty, BI lub oprogramowanie ERP. Na rynku dostępne są opcje gotowych systemów, tzw. pudełkowych oraz tych, które tworzone są na zamówienie. Różni je nie tylko czas oczekiwania i sposób wdrożenia, ale również cena.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Zadzwoń 32 263 00 00

Gotowe rozwiązania są tańsze, jednak nie zawsze spełniają oczekiwania Klienta.
Systemy informatyczne pozwalają zwiększyć efekty pracy od razu po wdrożeniu. Podniesienie jakości pracy i dotrzymanie terminów realizacji to podstawowe zalety systemu.

Program do zarzadzania firma

Dla kogo jest program ERP?

Programy klasy ERP sprawdzają się w każdej branży, a o wdrożeniu odpowiednich modułów, np. księgowości, produkcji, czy handlu decyduje analiza przedwdrożeniowa. Pozwala ona ustalić, jakie moduły usprawnią funkcjonowanie firmy, dlaczego należy je wdrożyć oraz ile mniej więcej będzie kosztować taka usługa.

Ile kosztuje cały system?

Pisaliśmy już artykuł o cenie za wdrożenie i nie da się określić zamówienia co do złotówki. O wszystkim decyduje wyżej opisana analiza przedwdrożeniowa oraz to czy firma ma w cenie szkolenie dla przyszłych użytkowników, czy trzeba za nie dodatkowo zapłacić. Wtedy też koszty wdrożenia automatycznie rosną.

Program do prowadzenia firmy może być darmowy?

Czasami może być, ale należy pamiętać, że jesteśmy pozbawieni możliwości rozbudowania systemu, suportu ze strony producenta, co jest dość niebezpieczne. Dlatego warto zainwestować w oprogramowanie, które w cenie ma nie tylko analizę i wdrożenie, ale również szkolenie i wsparcie powdrożeniowe.

Chcesz wdrożyć system informatyczny w Twojej firmie? Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły.

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

  Program do zarządzania firmą. Jaki ma być?

  | Gorące, Zajawka |