Reklama

Program do zarządzania firmą. Jaki ma być?

5 marca 2018
419 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:2    Średnia:5/5]

Program do zarządzania firmą wybierany jest indywidualnie. Dzięki temu jest idealnie dopasowany do wymagań Klienta.

Najpopularniejszym rozwiązaniem są systemy o budowie modułowej, które można układać według schematów, jakie panują w przedsiębiorstwie. To doskonałe wsparcie dla działu sprzedaży, produkcji, czy magazynu. Każdy z modułów ułatwia organizację pracę i pozwala uporządkować informacje oraz dokumenty.

Program do zarządzania firmą

Wybierając system informatyczny mam możliwość wyboru całego systemu, w którym zawiera się: elektroniczny obieg dokumentów, CRM, projekty, BI lub oprogramowanie ERP. Na rynku dostępne są opcje gotowych systemów, tzw. pudełkowych oraz tych, które tworzone są na zamówienie. Różni je nie tylko czas oczekiwania i sposób wdrożenia, ale również cena.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Zadzwoń 32 420 66 21

Gotowe rozwiązania są tańsze, jednak nie zawsze spełniają oczekiwania Klienta.
Systemy informatyczne pozwalają zwiększyć efekty pracy od razu po wdrożeniu. Podniesienie jakości pracy i dotrzymanie terminów realizacji to podstawowe zalety systemu.

Program do zarzadzania firma

Dla kogo jest program ERP?

Programy klasy ERP sprawdzają się w każdej branży, a o wdrożeniu odpowiednich modułów, np. księgowości, produkcji, czy handlu decyduje analiza przedwdrożeniowa. Pozwala ona ustalić, jakie moduły usprawnią funkcjonowanie firmy, dlaczego należy je wdrożyć oraz ile mniej więcej będzie kosztować taka usługa.

Ile kosztuje cały system?

Pisaliśmy już artykuł o cenie za wdrożenie i nie da się określić zamówienia co do złotówki. O wszystkim decyduje wyżej opisana analiza przedwdrożeniowa oraz to czy firma ma w cenie szkolenie dla przyszłych użytkowników, czy trzeba za nie dodatkowo zapłacić. Wtedy też koszty wdrożenia automatycznie rosną.

Program do prowadzenia firmy może być darmowy?

Czasami może być, ale należy pamiętać, że jesteśmy pozbawieni możliwości rozbudowania systemu, suportu ze strony producenta, co jest dość niebezpieczne. Dlatego warto zainwestować w oprogramowanie, które w cenie ma nie tylko analizę i wdrożenie, ale również szkolenie i wsparcie powdrożeniowe.

Chcesz wdrożyć system informatyczny w Twojej firmie? Zadzwoń 32 420 66 21 lub wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły.

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Uprzejmie informujemy, że:
a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

Czytaj także:

Oprogramowanie dla handlu – komu jest potrzebne
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia30 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia30 Wyświetleń artykułu

Oprogramowanie dla handlu – komu jest potrzebne

Damian Zimoch - Sie 06, 2018

Gdyby zastanowić się przez chwilę każda firma zajmuje się tym samym. Należy pozyskać klienta i sprzedać mu nasz produkt lub…

Program do prowadzenia firmy
Polecamy, Systemy DMS
Udostępnienia47 Wyświetleń artykułu
Polecamy, Systemy DMS
Udostępnienia47 Wyświetleń artykułu

Program do prowadzenia firmy

Daria Sot - Lip 23, 2018

Program do prowadzenia firmy, który jest skrojony na miarę. Takich rozwiązań w ostatnim czasie szukają właściciele przedsiębiorstw z sektora MŚP.…

Program do kontroli kosztów budowy
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia927 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia927 Wyświetleń artykułu

Program do kontroli kosztów budowy

Adrian Lichacz - Lip 12, 2018

Program do kontroli kosztów budowy poszukiwany jest nie tylko przez właścicieli wielkich firm. Z narzędzia korzystają przedsiębiorstwa z sektora MŚP,…