Program do kontroli kosztów budowy poszukiwany jest nie tylko przez właścicieli wielkich firm. Z narzędzia korzystają przedsiębiorstwa z sektora MŚP, a czasami nawet mikroprzedsiębiorcy. Sprawdź, jak działa ten system i dlaczego warto go wybrać.
2. Tworzenie harmonogramu budowlanego
3. Harmonogram budowlany – określanie budżetu i realizacja
4. Precyzyjne rozliczenie budowy poprzez integracje
5. Program do kontroli kosztów budowy i jego oprogramowania<
Program do kontroli kosztów budowy – co daje
Wybierając ten program mamy w jednym miejscu informacje o kosztach czy inwestycjach. System sprawdza się tam, gdzie trzeba na bieżąco nadzorować wydatki w odniesieniu do zakładanych planów. To również właściwe narzędzie, które sprawdzi się jako kalkulator zużycia materiałów budowlanych. Dokładne informacje na temat rozwiązań dla branży budowlanej znajdziemy na stronie http://oprogramowaniedlabudownictwa.pl/
Chcesz wiedzieć wiecej? Zadzwoń 32 420 66 21
Tworzenie harmonogramu budowlanego
W systemie mamy zbiór etapów składających się na cały harmonogram projektu. Jesteśmy w stanie przypisać zadanie konkretnej osobie, która ma za nie odpowiadać. Definiowane kalendarze to ułatwienie pod kątem planowania kolejnego z etapów. Dzięki temu sprawnie przechodzimy po odcinkach realizacji. Wtedy każdy zakres etapu jest właściwie zaplanowany, a jego terminy rzeczywiste.
Harmonogram budowlany – określanie budżetu i realizacja
Przy określaniu budżetu w systemie możemy wziąć pod uwagę część lub wszystkie etapy. Ten zakres etapów określi nam wymagany cel. Działania związane z danym etapem są na bieżąco rejestrowane w formularzach realizacji. To część monitorowania oraz kontrolowania etapów, można to potraktować jako realizowanie etapu w stosunku do założonego zakresu.
Precyzyjne rozliczenie budowy poprzez integracje
To dość istotna cecha systemu, dzięki której rozwiązanie wyróżnia się na tle konkurencji. Integracja systemu może odbywać się z rozwiązaniami klasy ERP oraz DMS. Oznacza to, że system wykorzystywany do planowania kosztów budowy może zawierać też elektroniczny obieg dokumentów. Wtedy umowy, faktury i pisma dotyczące konkretnej budowy znajdują się w jednym miejscu. Właściciele firm lub kierownicy budowy sami decydują kto i na jakim etapie widzi dany dokument.
Program do kontroli kosztów budowy i jego oprogramowania
Każda branża rządzi się swoimi prawami, ale proces zamawiania i wdrażania systemu informatycznego zazwyczaj wygląda tak samo. Sam wybór najlepiej zacząć od spotkania i prezentacji oprogramowania. Dzięki niej możemy poznać wszystkie wady oraz zalety oglądanego systemu, a także zapytać o możliwość „dołożenia” funkcji systemu pod naszą firmę. W wielu przypadkach istnieje taka opcja.
Kolejnym krokiem jest analiza przedwdrożeniowa. Polega ona na poznaniu działania przedsiębiorstwa, w którym system informatyczny ma funkcjonować. Biorą w niej udział przedstawiciele firmy odpowiedzialnej za wdrożenie systemu oraz kadra zarządzająca przedsiębiorstwem, w którym ma być wdrożone oprogramowanie.
Nie wiesz od czego zacząć? Umów się na prezentację oprogramowania. Telefon 32 420 66 21
Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści pomogą dobrać właściwy system dla Twojej firmy.