Reklama

CRM dla firmy produkcyjnej

29 sierpnia 2019
84 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:0    Średnia:0/5]

CRM to oprogramowanie przeznaczone do wsparcia działów marketingu i handlu w procesach pozyskania i utrzymania klientów. Rozwiązanie to doskonale wpisuje się w aktualne trendy w świecie oprogramowania dla firm produkcyjnych.

Świadome firmy z branży produkcyjnej sięgają po rozwiązania tej klasy, aby tworzyć dokładne oferty dla klientów i mieć rękę na pulsie w zakresie potencjału sprzedażowego oraz postępów w realizacji planów sprzedażowych. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się do czego służy system CRM w firmie produkcyjnej.

CRM dla produkcji

System CRM dla produkcji powinien skupić się w pierwszej kolejności na podstawach, czyli umożliwić stworzenie rejestru klientów i potencjalnych klientów oraz historii interakcji z nimi (rozmowy telefoniczne, spotkania, e-maile).

Bardzo ważnym elementem systemu CRM dla produkcji będzie moduł tworzenia ofert. W przypadku wielu firm produkcyjnych, każdy sprzedany produkt jest unikalny. Tworzony jest on w oparciu o pewien szablon ale zgodnie z wytycznymi klienta. Dobry system CRM dla produkcji posiadać więc musi wbudowany kreator produktów na cele tworzenia dokładnych ofert.

Ważne, aby system ten zintegrowany był z modułem produkcyjnym, między innymi po to, aby zawsze mieć do dyspozycji bieżące dane na temat realnych kosztów produkcji. W oparciu o te informacje, oferty wygenerowane w systemie CRM będą zawsze dokładne i rentowne.

Wybierając system CRM dla produkcji taki jak Connecto DMS, który jest zintegrowany za pomocą modułów elektroniczny obieg dokumentów i zarządzanie produkcją z oprogramowaniem do zarządzania produkcją, cały proces sprzedażowy może płynnie przejść z jednego systemu do drugiego. Zamówienie zarejestrowane w systemie CRM dla produkcji może stać się zleceniem produkcyjnym w systemie ERP.

Oprogramowanie dla firmy produkcyjnej

Oprogramowanie dla firmy produkcyjnej do zarządzania relacjami z klientem pozwala na pełną kontrolę nad procesem sprzedażowym. Za pomocą modułu Business Intelligence kierownictwo może stale sprawdzać aktualny potencjał sprzedażowy, wartość portfela klientów oraz poziom realizacji planu sprzedażowego w podziale na poszczególne produkty, rejony, klientów czy handlowców.

Szukając oprogramowania dla firmy produkcyjnej warto zwrócić uwagę na to czy oglądany system umożliwia wdrożenie nowoczesnej metodyki zarządzania procesowego. Takim systemem jest właśnie Connecto DMS, który wyposażony jest w moduły CRM, obieg dokumentów, zarządzanie projektami, Business Intelligence i platformę do integracji z dowolnym systemem ERP do prowadzenia procesu produkcyjnego.

Prezentacja systemu dla firmy produkcyjnej

Jeżeli zainteresował Cię temat systemów CRM umów się na bezpłatną prezentację systemu dla firmy produkcyjnej. Zadzwoń 32 263 00 00  lub wypełnij formularz w zakładce kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy dogodny termin na spotkanie.

Prezentacja systemu dla firmy produkcyjnej odbędzie się zdalnie lub pod dowolnym podanym przez Ciebie adresem. Agenda pokazu uzależniona jest od zgłoszonych potrzeb i wymagań, a prezentacja prowadzona jest na żywej bazie danych.

Czytaj także:

Program do obsługi magazynu
Gorące
Udostępnienia368 Wyświetleń artykułu
Gorące
Udostępnienia368 Wyświetleń artykułu

Program do obsługi magazynu

Daria Sot - Paź 05, 2019

Gospodarka magazynowa, na pierwszy rzut oka, wydaje się dosyć prostym zagadnieniem. Istnieje magazyn, na którym znajdują się produkty w pewnej…

Systemy informatyczne Warszawa
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia80 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia80 Wyświetleń artykułu

Systemy informatyczne Warszawa

Adrian Lichacz - Sie 29, 2019

Warszawa to miasto, które generuje niemal 20% ogólnopolskiego produktu krajowego brutto oraz miasto w którym zarejestrowanych jest najwięcej firm w…

System ERP demo
Gorące, Systemy ERP
Udostępnienia139 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy ERP
Udostępnienia139 Wyświetleń artykułu

System ERP demo

Daria Sot - Sie 05, 2019

System ERP to określenie na kategorię oprogramowania dla firm, bez którego nie wyobraża sobie pracy praktycznie żadne przedsiębiorstwo w Polce…