Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

System ERP to określenie na kategorię oprogramowania dla firm, bez którego nie wyobraża sobie pracy praktycznie żadne przedsiębiorstwo w Polce i na świecie. Celem istnienia systemu ERP jest wsparcie w prowadzeniu codziennych operacji i procesów biznesowych, a w przypadku dobrych systemów ERP również ich automatyzacja i optymalizacja.

Przykładem nowoczesnych systemów ERP, które dają znacznie więcej niż konkurencja są programy z rodziny COMARCH ERP, a w szczególności COMARCH ERP Optima oraz COMARCH ERP XL wdrażane z powiedzeniem przez Grupę Connecto.

Demo systemu ERP

Poszukując demo systemu ERP trafiłeś na ten artykuł. Chcemy Cię w nim przekonać, że warto wziąć udział w prezentacji systemów ERP oferowanych przez Grupę Connecto – COMARCH ERP Optima i COMARCH ERP XL.

Systemy ERP z portfolio Connecto to nowoczesne rozwiązania IT, które wspierają firmy z niemal każdej branży, niezależnie od rozmiaru. Do najważniejszych modułów systemów ERP COMARCH należą:

  • Sprzedaż – wszystkie funkcje potrzebne do sprawnego wystawiania dokumentów handlowych oraz ofert i zamówień;
  • Zarządzanie magazynami – umożliwia sprawne zarządzanie wieloma magazynami jednocześnie. Oprogramowanie Comarch ERP XL pozwala na rozbudowanie modułu magazynowego o moduł WMS (Warehouse Management System), który daje możliwości zarządzania magazynem wysokiego składowania;
  • Księgowość – wspiera dział księgowy w rozliczaniu finansowym firmy zarówno według zasad dużej księgowości (księga handlowa) jak i małej (księga przychodów i rozchodów);
  • Kadry i Płace – sprawne zarządzanie zasobami ludzkimi – badaniami, wyposażeniem, wypłatami z uwzględnieniem wszystkich parametrów na nie wpływającymi;
  • Produkcja – wszystkie narzędzia potrzebne do optymalnego planowania i realizacji zleceń produkcyjnych. Tworzenie receptur, teczek produktu, zarządzanie produkcją za pomocą wykresu Gantta i wiele więcej.

Wszystkie moduły systemu ERP są zintegrowane, oznacza to że korzystają z jednej, wspólnej bazy danych, przez co informacja raz wprowadzona w jednym module jest dostępna do przetwarzania przez inne moduły. Demo systemu ERP może być wyposażone we wszystkie opisane wyżej moduły.

Skąd pobrać demo systemu ERP?

Nie zastanawiaj się skąd pobrać demo systemu ERP. Nie musisz już dalej szukać. Skontaktuj się z nami – zadzwoń 32 263 00 00 lub przejdź do zakładki kontakt i opisz jakie moduły systemu ERP są dla Ciebie interesujące. Przygotujemy dla Ciebie bazę demo systemu ERP wyposażoną we wszystkie funkcje, które są dla Ciebie istotne.

Prezentacja systemu ERP

Prezentacja systemu ERP przez fachowców z Connecto stanowi lepszą alternatywę dla pobrania wersji demo systemu. Nie trać czasu na studiowanie instrukcji do oprogramowania i zdaj się na wiedzę i doświadczenie ekspertów z Connecto, którzy z przyjemnością zaprezentują działanie wszystkich funkcji systemu ERP.

Prezentacja systemu ERP jest całkowicie darmowa i może odbyć się zdalnie przez internet lub w czasie spotkania w dowolnej lokalizacji – siedziby twojej firmy lub jednym z oddziałów firmy Connecto. Uzupełnij formularz kontaktowy aby umówić się na prezentację systemu ERP.

System ERP demo

| Gorące, Systemy ERP |