Systemy informatyczne Kraków

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wzrastające zapotrzebowanie na systemy informatyczne to trend, który w Krakowie i okolicach utrzymuje się już od dłuższego czasu. Firmy nieustannie poszukują narzędzi optymalizujących ich procesy wewnętrzne. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań są oprogramowania Grupy Connecto.

Systemy informatyczne Kraków

Systemy informatyczne Kraków to w dzisiejszym świecie konieczność. Ogromna rynkowa konkurencja, wzrastające wymagania odbiorców produktów i usług czy postępująca cyfryzacja – to tylko niektóre z czynników wymuszających nieustanną transformację biznesu. Poszukując sposobu na zwiększenie efektywności i przewagi na rynku, firmy coraz częściej zwracają swoją uwagę na nowoczesne rozwiązania IT Grupy Connecto, które wspierają działania współczesnych przedsiębiorców.

Co istotne, na wdrożenie funkcjonalnych narzędzi decydują się nie tylko właściciele dużych biznesów. Systemy informatyczne z Krakowa równie chętnie wykorzystywane są przez firmy z sektora MŚP, dzięki którym mogą one usprawnić działania wewnętrzne i zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku.

Zdecydowanym wyróżnikiem oferty Grupy jest jej kompleksowość oraz możliwość personalizacji oprogramowania. Wdrożenie każdego rozwiązania poprzedzone jest wnikliwą analizą profilu przedsiębiorstwa, jego problemów, celów i oczekiwań. To pozwala na znalezienie narzędzia skrojonego na miarę.

Oprogramowanie dla firm Kraków

Oprogramowanie dla firm Kraków to szereg rozmaitych innowacyjnych narzędzi, odpowiadających na rożne potrzeby przedsiębiorstw. Jednym z częściej wybieranych rozwiązań z oferty Connecto jest system do zarządzania procesami biznesowymi DMS. To kompleksowe rozwiązanie informatyczne składające się z pakietu modułów usprawniających zarządzanie dokumentacją, projektami, sprzedażą i relacjami z kontrahentami oraz pozwalających na analizę i monitorowanie bieżącej sytuacji biznesu. W ramach oprogramowania dla firm z Krakowa wyróżnia się zatem przede wszystkim:

  • CRM – moduł optymalizujący cykl sprzedażowy i codzienne operacje w ramach procesów handlowych. CRM gromadząc dane na temat klientów pozwala na trafniejsze dopasowywanie oferty, skuteczniejsze negocjacje oraz szybsze rozpatrywanie zgłoszeń klientów.
  • Business Intelligence – moduł umożliwiający tworzenie przydatnych analiz i raportów dotyczących działań całego przedsiębiorstwa (lub wybranego obszaru) w oparciu o zgromadzone w systemie realne dane. Oprogramowanie dla firm z Krakowa z BI pozwala na bieżące kontrolowanie kondycji firmy i optymalizację procesów.
  • Zarządzanie projektami – moduł zorientowany na efektywne planowanie i harmonogramowanie, monitorowanie wyznaczonego budżetu oraz realizowanych etapów danego zadania, a w razie konieczności – edytowanie planu projektu.
  • Elektroniczny obieg dokumentów – nazywany również workflow, to funkcjonalny moduł oprogramowania dla firm w Krakowie, pozwalający na sprawne dysponowanie aktualną dokumentacją oraz jej archiwizację. Dzięki niemu zoptymalizujesz pracę całego teamu i zyskasz pełną kontrolę nad przepływem informacji.

Systemy dla biznesu z Krakowa

Systemy dla biznesu z Krakowa to jednak nie tylko rozwiązania oferowane w ramach oprogramowania DMS. Równie często wybieranymi narzędziami są nowoczesne systemy ERP przeznaczone do kompleksowego zarządzania wszystkimi procesami twardymi z różnych obszarów przedsiębiorstwa. Tak jak i pozostałe narzędzia proponowane przez Connecto, systemy ERP sprawdzają się w firmach różnej wielkości, branży i profilu działalności.  Wbudowane moduły wspierają prowadzenie najważniejszych obszarów biznesowych,  jakimi są finanse, sprzedaż, gospodarowanie magazynem, księgowość oraz kadry i płace.

Usprawnienie działań następuje również w sferze e-commerce i B2B, produkcji czy dystrybucji.Systemy dla biznesu w Krakowie przykuły Twoją uwagę i jesteś zainteresowany ich wdrożeniem? Skontaktuj się zatem z przedstawicielami Connecto i umów na spotkanie – przez internet, w siedzibie Twojej firmy lub w lokalnym oddziale Grupy. Zadzwoń 32 263 00 00  lub wypełnij formularz w zakładce kontakt.

Systemy informatyczne Kraków

| Systemy DMS, Systemy ERP |