Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Poszukujesz systemów informatycznych na terenie Katowic? Aglomeracja Śląska i Zagłębie Dąbrowskie to dosłowne zagłębie firm informatycznych. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest to nasza mała dolina krzemowa.

Rozwiązania informatyczne Katowice

Grupa Connecto z Sosnowca od lat zajmuje się obsługą informatyczną na terenie Katowic i wszystkich miast ościennych. Spółka oparta jest o trzy filary:
• Oprogramowanie ERP do zarządzania firmą
• Autorski system do elektronicznego obiegu dokumentów Connecto DMS
• Tworzenie oprogramowania na zamówienie

Katowice to ogromny rynek dla usług informatycznych, dlatego znaczna część portfolio firmy to biznesy pochodzące z tych okolic. Inwestowanie w innowacje i kompetencje pracowników sprawiają, że jest to coraz bardziej rozpoznawalna marka, jeśli chodzi o systemy informatyczne w Katowicach.

Skontaktuj się z firmą Connecto, twórcą systemu DMS, aby porozmawiać o procesach biznesowych, które chciałbyś usprawnić lub zinformatyzować. Umów się na bezpłatne spotkanie, w czasie którego dowiesz się jakie rozwiązania informatyczne będą najlepsze dla Twojej firmę oraz poznasz wycenę wdrożenia systemów informatycznych w Katowicach i miastach ościennych.

Systemy do zarządzania firmą z Katowic

Grupa Connecto to firma wywodząca się z okolic Katowic. Lokalizacja siedziby przy drodze ekspresowej S86 pozwala na szybką komunikację do dowolnego miasta Aglomeracji Śląskiej i Zagłębia. Wielu klientów Connecto wybiera systemy do zarządzania firmą.

Pojęcie to obejmuje zarówno systemy ERP, autorskie oprogramowanie do zarządzania obiegiem dokumentów i procesami, jak i szyte na miarę systemy informatyczne pisane na zlecenie klienta. Do wdrożeń wykorzystywane są tylko najnowsze rozwiązania i technologie, dzięki czemu przekazane oprogramowanie może funkcjonować w firmach przez kolejne 10-15 lat.

Wdrożenie systemu informatycznego w Katowicach

Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu informatycznego w Katowicach lub dowolnym mieście ościennym – zadzwoń do konsultantów Connecto. W czasie pierwszej rozmowy telefonicznej przeprowadzony zostanie wywiad, na podstawie którego przygotowana zostanie dedykowana prezentacja rozwiązań, które mogą usprawnić procesy biznesowe firmy.

Prezentacja oprogramowania jest bezpłatna i może odbyć się zarówno w siedzibie firmy klienta, jak i w jednej z sal konferencyjnych firmy Connecto w Sosnowcu. Dojazd do centrali Grupy Connecto z centrum Katowic zajmuje mniej niż 10 minut.

Firma oferująca systemy na terenie Katowic

Grupa Connecto oferuje wdrożenia systemów informatycznych na terenie Katowic i całego województwa Śląskiego. Cechuje ich indywidualne podejście do klienta, które przekłada się na wymierne korzyści biznesowe. Firmy decydujące się na rozpoczęcie współpracy z Connecto najczęściej zostają ich wieloletnimi klientami.

Ciągłe doskonalenie wewnętrznych procesów związanych z obsługą klienta, wdrożeniami i serwisem systemów informatycznych oraz konkurencyjne stawki sprawiają, że co raz więcej firm decyduje się na współpracę.

Umów się na dedykowaną prezentację systemu w siedzibie Twojej firmy lub w centrali Connecto. Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij poniższy formularz.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Zabezpieczenie przed robotami -


  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

  Systemy informatyczne Katowice

  | Systemy DMS, Systemy ERP |