Reklama

Systemy informatyczne Katowice

18 października 2018
257 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Poszukujesz systemów informatycznych na terenie Katowic? Aglomeracja Śląska i Zagłębie Dąbrowskie to dosłowne zagłębie firm informatycznych. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest to nasza mała dolina krzemowa.

Rozwiązania informatyczne Katowice

Grupa Connecto z Sosnowca od lat zajmuje się obsługą informatyczną na terenie Katowic i wszystkich miast ościennych. Spółka oparta jest o trzy filary:
• Oprogramowanie ERP do zarządzania firmą
• Autorski system do elektronicznego obiegu dokumentów Connecto DMS
• Tworzenie oprogramowania na zamówienie

Katowice to ogromny rynek dla usług informatycznych, dlatego znaczna część portfolio firmy to biznesy pochodzące z tych okolic. Inwestowanie w innowacje i kompetencje pracowników sprawiają, że jest to coraz bardziej rozpoznawalna marka, jeśli chodzi o systemy informatyczne w Katowicach.

Skontaktuj się z firmą Connecto, twórcą systemu DMS, aby porozmawiać o procesach biznesowych, które chciałbyś usprawnić lub zinformatyzować. Umów się na bezpłatne spotkanie, w czasie którego dowiesz się jakie rozwiązania informatyczne będą najlepsze dla Twojej firmę oraz poznasz wycenę wdrożenia systemów informatycznych w Katowicach i miastach ościennych.

Systemy do zarządzania firmą z Katowic

Grupa Connecto to firma wywodząca się z okolic Katowic. Lokalizacja siedziby przy drodze ekspresowej S86 pozwala na szybką komunikację do dowolnego miasta Aglomeracji Śląskiej i Zagłębia. Wielu klientów Connecto wybiera systemy do zarządzania firmą.

Pojęcie to obejmuje zarówno systemy ERP, autorskie oprogramowanie do zarządzania obiegiem dokumentów i procesami, jak i szyte na miarę systemy informatyczne pisane na zlecenie klienta. Do wdrożeń wykorzystywane są tylko najnowsze rozwiązania i technologie, dzięki czemu przekazane oprogramowanie może funkcjonować w firmach przez kolejne 10-15 lat.

Wdrożenie systemu informatycznego w Katowicach

Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu informatycznego w Katowicach lub dowolnym mieście ościennym – zadzwoń do konsultantów Connecto. W czasie pierwszej rozmowy telefonicznej przeprowadzony zostanie wywiad, na podstawie którego przygotowana zostanie dedykowana prezentacja rozwiązań, które mogą usprawnić procesy biznesowe firmy.

Prezentacja oprogramowania jest bezpłatna i może odbyć się zarówno w siedzibie firmy klienta, jak i w jednej z sal konferencyjnych firmy Connecto w Sosnowcu. Dojazd do centrali Grupy Connecto z centrum Katowic zajmuje mniej niż 10 minut.

Firma oferująca systemy na terenie Katowic

Grupa Connecto oferuje wdrożenia systemów informatycznych na terenie Katowic i całego województwa Śląskiego. Cechuje ich indywidualne podejście do klienta, które przekłada się na wymierne korzyści biznesowe. Firmy decydujące się na rozpoczęcie współpracy z Connecto najczęściej zostają ich wieloletnimi klientami.

Ciągłe doskonalenie wewnętrznych procesów związanych z obsługą klienta, wdrożeniami i serwisem systemów informatycznych oraz konkurencyjne stawki sprawiają, że co raz więcej firm decyduje się na współpracę.

Umów się na dedykowaną prezentację systemu w siedzibie Twojej firmy lub w centrali Connecto. Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij poniższy formularz.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Uprzejmie informujemy, że:
a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

Czytaj także:

Informatyczny system zarządzania produkcją
Systemy ERP
Udostępnienia42 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia42 Wyświetleń artykułu

Informatyczny system zarządzania produkcją

Kamil Kowalski - Lut 25, 2019

Znaczna część firm produkcyjnych wciąż korzysta z arkuszy kalkulacyjnych, aby planować i realizować zlecenia produkcyjne. Przeżywamy obecnie rozkwit polskiej branży…

Co to jest zintegrowany system informatyczny?
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia48 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia48 Wyświetleń artykułu

Co to jest zintegrowany system informatyczny?

Kamil Kowalski - Lut 16, 2019

Jesteśmy wciąż młodym rynkiem, jeśli chodzi o systemy informatyczne. Nic więc dziwnego, że wciąż spotykamy się z firmami nie posiadającymi…

Program do obsługi magazynu
Gorące
Udostępnienia89 Wyświetleń artykułu
Gorące
Udostępnienia89 Wyświetleń artykułu

Program do obsługi magazynu

Daria Sot - Sty 31, 2019

Gospodarka magazynowa, na pierwszy rzut oka, wydaje się dosyć prostym zagadnieniem. Istnieje magazyn, na którym znajdują się produkty w pewnej…