[Głosów: 2   Average: 5/5]

Gdyby zastanowić się przez chwilę każda firma zajmuje się tym samym. Należy pozyskać klienta i sprzedać mu nasz produkt lub usługę. To, co się dzieje przed, po i w trakcie jest w tym momencie wtórne. Myśląc w ten sposób każda firma jest przedsiębiorstwem handlowym.

W związku z tym wszystkie z nich powinny inwestować w oprogramowanie dla handlu, które wspierają efektywność procesów pozyskania i utrzymania klienta. Mądre firmy wybierają rozwiązanie kompleksowe, które łączą wszystkie te działania w jeden duży przepływ pracy (workflow).

Oprogramowanie dla handlu – zalety

Dobrze wdrożony system do handlu to zespół narzędzi, które w ramach jednego dużego procesu łączą w sobie wszystkie elementy:

  • Zdefiniowanie planu sprzedażowego
  • Podział zadań i obowiązków przy aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • Obsługę ofertowania i kosztorysowania
  • Zarządzanie stanami magazynowymi i generowanie dokumentów handlowych
  • Obsługa posprzedażowa – serwis, dosprzedaż, crosselling
  • Raporty, prognozy i analizy Business Intelligence
  • Sprzedaż kanałem B2B za pomocą Internetu
  • Dostęp z każdego miejsca na świecie za pomocą aplikacji na telefon i aplikacji internetowej

Świetnym połączeniem narzędzi do uzyskania takiego efektu może być wdrożenie systemu ERP – Comarch Optima zintegrowanego z systemem do zarządzania procesami Connecto DMS z bogatym modułem CRM, raportowania i obiegu dokumentów.

Oprogramowanie dla handlu szansa sprzedaży

fot. System Connecto DMS – szansa sprzedaży

Dla większych firm produkcyjnych i handlowych proponujemy tandem Connecto DMS i Comarch ERP XL. Taki system pozwoli na pełną integrację procesów sprzedażowych i realizacji sprzedaży.

Korzystając z modułu B2B będącego częścią platformy DMS klient może wygenerować ofertę na podstawie kalkulatora ofert, a następnie złożyć zamówienie, które może być automatycznie przesłane do systemu ERP i realizowane w postaci zlecenia produkcyjnego lub zlecenia dostawy produktu.

System informatyczny dla firm handlowych

Dobry system informatyczny dla firm handlowych powinien być zawsze o krok przed potrzebami ciągle zmieniającego się rynku. Dlatego nie warto wybierać narzędzi zamkniętych na możliwość modyfikacji i ciągłego doskonalenia.

Autorska platforma do zarządzania procesami Connecto DMS pozwoli Ci na zdefiniowanie jego wyglądu i zachowania tak, aby odpowiadał twoim potrzebom w danym momencie. Każdy, nawet najdrobniejszy element każdej funkcji systemu może być zmieniony w dowolnym momencie by lepiej dopasować się do wymagań.

oprogramowanie dla firm handlowych - karta potencjalnego klienta connecto

fot. System Connecto DMS – karta potencjalnego Klienta

Pełna otwartość platformy pozwala na integrację z każdym innym rozwiązaniem. Dzięki bogatemu API oraz obsłudze skryptów może być ona integrowana dwustronnie. Oznacza to, że zarówno system trzeci może sterować systemem DMS, jak i DMS systemem trzecim.

Jak wybrać oprogramowanie dla handlu?

Skontaktuj się ze specjalistami Connecto, aby porozmawiać o idealnym połączeniu narzędzi informatycznych do stworzenia kompletnego systemu dla handlu. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my specjalnie dla Ciebie przygotujemy spersonalizowaną prezentację. Sam ocenisz, czy nasze wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania dla firm handlowych sprawdzi się w realiach twojego przedsiębiorstwa.

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń pod numer 32 263 00 00.

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Uprzejmie informujemy, że:
a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

Oprogramowanie dla handlu – komu jest potrzebne

| Gorące, Systemy DMS |