Systemy informatyczne Rzeszów

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Rzeszów jest regionalnym ośrodkiem przemysłu z branży m.in. AGD, maszynowej, farmaceutycznej, a także IT. Najlepsi przedsiębiorcy korzystają z nowoczesnych programów, dostarczanych przez lidera na tym rynku, czyli firmę Connecto. Omawiamy najpopularniejsze systemy informatyczne Rzeszów!

Systemy informatyczne Rzeszów

Systemy informatyczne Rzeszów pozwalają w pełni świadomie, dynamicznie i nowocześnie prowadzić firmę. Doskonale sprawdzają się w różnych branżach, ponieważ są niezwykle uniwersalne, a do tego można dostosować je do konkretnych potrzeb. Ponieważ gromadzą, porządkują, przetwarzają oraz udostępniają dane, pomagają zarządzać procesami biznesowymi, usprawniają komunikację, ułatwiają wiele formalności itp.

Jedne z najlepszych rozwiązań oferuje Grupa Connecto, która przygotowuje personalizowane platformy, składające się z odpowiednio dobranych modułów. Doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Przeprowadzone przez profesjonalistów wdrożenie systemów informatycznych Rzeszów pozwala zupełnie odmienić sposób organizacji pracy, przez co pomaga osiągać lepsze wyniki.

Oprogramowanie dla firm Rzeszów

Oprogramowanie dla firm Rzeszów z powodzeniem wspiera całe przedsiębiorstwo – od zarządu, przez księgowość, aż po szeregowych pracowników. Jego działanie można poznać na specjalnej prezentacji. Wystarczy umówić się na spotkanie z przedstawicielami Connecto, którzy dokładnie wszystko wyjaśnią oraz odpowiedzą na ewentualne pytania. W ten sposób można przekonać się, jak działają poszczególne moduły platformy, czyli m.in.:

  • ERP (ang. Enterprise Resource Planning = planowanie zasobów przedsiębiorstwa) – system przeznaczony do zarządzania wewnętrznymi procesami;
  • DMS (ang. Document Management System = system zarządzania dokumentami) – moduł zbierający, porządkujący, archiwizujący dane, dający do nich łatwy i bezpieczny dostęp;
  • CRM (ang. Customer Relationship Management = zarządzanie relacjami z klientami) – oprogramowanie dla firm w Chorzowie przeznaczone do nadzorowania kontaktu z kontrahentami;
  • BI (ang. Business Intelligence = analityka biznesowa) – program na bieżąco analizujący dane o firmie, przygotowujący przejrzyste raporty.

Oprogramowania dla firm w Rzeszowie zostają tak skomponowane, by dało się w pełni korzystać ze wszystkich ich funkcjonalności. Dzięki temu są niezwykle praktyczne i opłacalne.

Systemy dla biznesu z Rzeszowa

Systemy dla biznesu z Rzeszowa to must have dla każdej firmy, która chce utrzymać swoją pozycję na rynku albo ją poprawić. Dzięki nim można wyprzedzić konkurencję, jak najlepiej wykorzystując dostępne zasoby, przy okazji dbając o pozytywny wizerunek. Connecto z powodzeniem obsługuje klientów z całego kraju. Oferuje także m.in. systemy informatyczne Chorzów, Radom czy Zabrze.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem nowoczesnych programów w swojej firmie? Umów się na prezentację – zdalnie, lub w wybranym miejscu. Udział jest całkowicie darmowy i nie wiąże się z koniecznością zakupu systemu. Zadzwoń na numer 32 263 00 00  lub wypełnij formularz w zakładce kontakt.

Systemy informatyczne Rzeszów

| Systemy CRM, Systemy DMS |