Systemy informatyczne Zabrze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zabrze jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Chociaż dawniej miasto było zdominowane przez kopalnie i zakłady przemysłowe, obecnie oferuje dobre warunki dla przedsiębiorców. Rozwijasz właśnie swoją działalność?

Na pewno przydadzą Ci się nowoczesne narzędzia IT. Omawiamy najpopularniejsze systemy informatyczne Zabrze!

1. Systemy informatyczne Zabrze
2. Oprogramowanie dla firm Zabrze
3. Prezentacja systemów dla firm w Zabrzu

Systemy informatyczne Zabrze

Systemy informatyczne Zabrze to nie tylko przydatne udogodnienie, ale wręcz niezbędne narzędzia IT do skutecznego prowadzenia firmy. Posiadają odpowiednio dobrane moduły, które usprawniają komunikację, ułatwiają zarządzanie zasobami, automatyzują wiele formalności itp. Jedne z najlepszych rozwiązań proponuje polska firma Connecto, zajmująca się dystrybucją systemów od znanych producentów (np. Comarch) oraz tworzeniem własnych narzędzi. Oferuje m.in.:

  • system zarządzania dokumentami DMS (ang. Document Management System) –przeznaczony do gromadzenia, archiwizowania oraz szybkiego, łatwego i bezpiecznego udostępniania najważniejszych danych;
  • system planowania zasobów ERP (ang. Enterprise Resource Planning) – wspierający zarządzanie różnymi działami przedsiębiorstwa, w tym m.in. księgowością, administracją, kadrami, sprzedażą czy magazynem;
  • system zarządzania relacjami z klientami CRM (ang. Customer Relationship Management) – ułatwiający komunikację zewnętrzną (a także wewnętrzną) oraz pomagający nawiązywać i utrzymywać jak najlepsze stosunki z kontrahentami;
  • system analityki biznesowej BI (ang. Business Intelligence) – na bieżąco gromadzący dane o firmie i generujący na ich podstawie raporty w formie przejrzystych wykresów, tabel itp.

Connecto personalizuje oferowane oprogramowania, przygotowując odpowiednio dostosowane warianty systemów informatycznych Zabrze. Takie rozwiązania są dzięki temu maksymalnie funkcjonalne i opłacalne. Firma realizuje zamówienia dla przedsiębiorstw nie tylko ze Śląska, ale też innych regionów Polski. Dostarcza także m.in. systemy informatyczne Kielce oraz systemy informatyczne Aleksandrów Łódzki.

Oprogramowanie dla firm Zabrze

Profesjonalne oprogramowanie dla firm Zabrze w dużej mierze przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa. Usprawnia jego pracę oraz pomaga lepiej wykorzystywać dostępne zasoby, przez co pozwala podnieść jakość oferowanych produktów i/lub usług. To prowadzi z kolei do zwiększenia zysków, poprawy wizerunku itp.

Wdrożenie oprogramowania dla firm Zabrze jest ogromnym ułatwieniem dla kadry managerskiej, ale też szeregowych pracowników. Z jego pomocą można o wiele szybciej, wygodniej, łatwiej, a zarazem bezpieczniej wykonywać codzienne obowiązki. Przy tym pozwala na bieżąco monitorować sytuację w firmie, by świadomiej ją prowadzić oraz rozsądniej podejmować kluczowe decyzje biznesowe.

Prezentacja systemów dla firm w Zabrzu

Nawet najbardziej szczegółowy opis nie oddaje tego, jak działa program IT. Najlepiej jest więc umówić się na specjalny pokaz – prezentacja systemów dla firm w Zabrzu pozwala w pełni poznać ich funkcjonalność. Można na niej zobaczyć wszystkie moduły oraz przekonać się, jak się z nich korzysta. Przy okazji otrzyma się odpowiedzi na wszystkie pytania.

Wystarczy krótka rozmowa z konsultantem, podczas której trzeba opisać się swoją działalność i potrzeby, a następnie wybiera się czas, miejsce oraz formę spotkania (może odbyć się zdalnie albo np. w siedzibie Twojej firmy). Udział w spotkaniu jest darmowy, a także nie zobowiązuje do zakupu oprogramowania.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu informatycznego w swojej firmie? Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz kontaktowy.

 

Systemy informatyczne Zabrze

| Systemy DMS, Systemy ERP |