Systemy informatyczne Radom

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Radom jest największym ośrodkiem miejskim w widłach Wisły i Pilicy oraz drugim pod względem wielkości miastem województwa mazowieckiego. Prężnie się rozwija, ponieważ jest położony na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych. Najlepsi przedsiębiorcy powszechnie wykorzystują nowoczesne narzędzia IT. Podpowiadamy, które systemy informatyczne Radom warto wdrożyć w swojej firmie!

Systemy informatyczne Radom

Systemy informatyczne Radom znacznie ułatwiają prowadzenie przedsiębiorstwa. Są nowoczesnymi programami składającymi się z odpowiednio dobranych modułów o rozmaitych funkcjach. Doskonale sprawdzają się w różnych branżach, ponieważ można je personalizować. Najlepsze rozwiązania na rynku proponuje Connecto – polska firma specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji profesjonalnych narzędzi IT. Oferujemy takie programy, jak m.in.:

  • DMS (ang. Document Management System – system zarządzania dokumentami, przeznaczony do udostępniania, archiwizacji oraz ochrony danych);
  • ERP (ang. Enterprise Resource Planning – system planowania zasobów przedsiębiorstwa, dedykowany do zarządzania rozmaitymi działami, m.in. magazynem, administracją czy księgowością);
  • CRM (ang. Customer Relationship Management – system zarządzania relacjami z klientami, umożliwiający poprawę komunikacji zewnętrznej oraz pomagający utrzymywać lepsze stosunki z kontrahentami);
  • BI (ang. Business Intelligence – system analityki biznesowej, zbierający, a następnie analizujący dane o firmie w czasie rzeczywistym, generujący przydatne raporty i sprawozdania).

Connecto przygotowuje również specjalne, personalizowane warianty wybranych systemów informatycznych Radom na zamówienie. Dzięki temu ma się pewność, że inwestuje się nie w „pudełkowy” program, który będzie funkcjonalny tylko po części, ale w pełnoprawne narzędzie, które pod każdym względem dostosowuje się do specyfiki przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie dla firm Radom

Profesjonalne oprogramowanie dla firm Radom jest wręcz obowiązkowym wyposażeniem nowoczesnego przedsiębiorstwa, które chce się rozwijać i utrzymać dobrą pozycję na rynku. Z jego pomocą można w najlepszy sposób wykorzystywać dostępne zasoby, optymalnie zarządzając wszystkimi najważniejszymi procesami biznesowymi. Dzięki temu podnosi się jakość oferowanych produktów i/lub usług, przez co można zwiększyć zyski.

Po wdrożeniu odpowiednio dobranego oprogramowania dla firm Radom różnicę odczuje nie tylko kadra managerska, ale cały zespół. Platforma usprawnia codzienną pracę reprezentantów wszystkich działów – od księgowości, do magazynu. Umożliwia szybszą, wygodniejszą wymianę najważniejszych informacji, pomaga lepiej rozdzielać zadania do wykonania i monitorować postępy, a także pozwala zyskać kontrolę nad aktualną sytuacją w przedsiębiorstwie.

Prezentacja systemów dla firm w Radomiu

Najlepszą okazją do poznania pełnej funkcjonalności nowoczesnych narzędzi IT jest prezentacja systemów dla firm w Radomiu. W ramach krótkiej rozmowy z konsultantem ustala się termin spotkania, które może odbyć się w wybranym miejscu albo zdalnie, w formie wideokonferencji. Na nim przedstawiciele Connecto dokładnie omawiają działanie całej platformy, pokazują, jak sprawdza się w praktyce, a także odpowiadają na wszystkie pytania.

Udział w prezentacji jest całkowicie darmowy i nie zobowiązuje do zakupu oprogramowania. Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu informatycznego w swojej firmie? Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Systemy informatyczne Radom

| Systemy CRM, Systemy DMS |