Systemy informatyczne Pomorze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Podstawą pomorskiej gospodarki jest oczywiście turystyka, ale w tym regionie prężnie działa też przemysł morski oraz rozwijają się różne inne branże, m.in. petrochemiczna czy elektro-maszynowa. Niezależnie od tego, jaką firmę się prowadzi, niezwykle przydatne są systemy informatyczne Pomorze. Omawiamy jak działają oraz dlaczego warto z nich korzystać!

Systemy informatyczne Pomorze

Systemy informatyczne Pomorze wykorzystywane przez przedsiębiorców z Trójmiasta i całego wybrzeża pozwalają utrzymać wypracowaną pozycję na rynku, ale też znacznie ją poprawić. Równie dobrze sprawdzają się w przypadku nowych firm, jak i tych działających już od lat. Usprawniają zarządzanie, a także wspierają organizację codziennej pracy.

Jedne z najlepszych systemów informatycznych na Pomorzu oferuje Grupa Connecto. W jej ofercie dostępne są cenione rozwiązania Comarch, ale też autorskie, personalizowane programy. Wśród nich bez problemu można znaleźć warianty dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, niezależnie od branży.

Oprogramowanie dla firm Pomorze

Oprogramowanie dla firm Pomorze może zupełnie odmienić sposób funkcjonowania całej firmy, od zarządu, przez księgowość, aż po szeregowych pracowników (np. obsługę magazynu). Dostarcza narzędzia IT, które pomagają jeszcze szybciej i lepiej wykonywać codzienne obowiązki, a do tego minimalizuje ryzyko błędów oraz innych niedopatrzeń. Z jego pomocą można w pełni wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa. W skład takiego systemu zwykle wchodzą różne moduły, takie jak np.:

  • CRM (ang. Customer Relationship Management – zarządzanie relacjami z klientami), czyli system wspierający komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, pomagający bardziej świadomie prowadzić relacje biznesowe,
  • DMS (ang. Document Management System – system do zarządzania dokumentami), czyli system przeznaczony do cyfryzacji, gromadzenia, archiwizacji oraz udostępniania najważniejszych danych,
  • ERP (ang. Enterprise Resource Planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa), czyli system do zarządzania m.in. personelem, budżetem, materiałami czy stanami magazynowymi,
  • BI (ang. Business Intelligence – analityka biznesowa), czyli system na bieżąco zbierający i przetwarzający dane o firmie, w celu przygotowania przejrzystych raportów.

Oprogramowania dla firm Pomorze z oferty Connecto są dostosowane do konkretnych wymagań i specyfiki branży. Proces ich wdrożenia zajmuje stosunkowo mało czasu, ponieważ system jest kompatybilny z popularnymi programami oraz jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Do tego platforma jest dostępna nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu – doskonale sprawdza się w pracy zdalnej, w terenie, czy w trybie home office.

Systemy dla biznesu z Pomorza

Interesują Cię systemy dla biznesu z Pomorza? Wybierz najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu dynamicznie rozwiniesz swoją działalność, zwiększając zyski. Wesprzyj swoich pracowników, by wyprzedzić konkurencję i zdobyć nowych klientów.

Jesteś ciekawy, jak można najlepiej wykorzystać funkcje systemów dla biznesu z Pomorza? Umów się na spotkanie z konsultantami Connecto. Prezentacja może odbyć się w dowolnym miejscu albo zdalnie. Udział w niej jest całkowicie darmowy. Zadzwoń na numer 32 263 00 00  lub wypełnij formularz w zakładce kontakt.

Systemy informatyczne Pomorze

| Gorące, Systemy DMS, Systemy ERP |