Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Podstawą gospodarki Dąbrowy Górniczej jest przemysł ciężki. W ostatnich latach dynamicznie zaczął rozwijać się także sektor usługowo-przetwórczy. Najlepsi przedsiębiorcy z regionu inwestują w nowoczesne technologie. Podpowiadamy, jakie systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza cieszą się największą popularnością!

Systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza

Systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza najpowszechniej wykorzystywane przez przedsiębiorców, to nowoczesne programy, które znacznie ułatwiają prowadzenie działalności. Pomagają świadomiej zarządzać firmą, ponieważ m.in. usprawniają wymianę danych, pozwalają monitorować postępy prac, automatyzują formalności czy ułatwiają planowanie zasobów. Są ogromnym ułatwieniem dla pracowników wszystkich działów, pracujących w siedzibie firmy, a także w jej oddziałach, czy też zdalnie lub w terenie.

Najlepsze pakiety systemów informatycznych w Dąbrowie Górniczej dystrybuuje polska Grupa Connecto. Składają się ze znanych, cenionych programów Comarch, a także autorskich, personalizowanych narzędzi IT. Firma przygotowuje rozwiązania odpowiednio dostosowane do specyfiki branży i konkretnych wymogów.

Oprogramowanie dla firm Dąbrowa Górnicza

Oprogramowanie dla firm Dąbrowa Górnicza powinno zapewniać dostęp do funkcji, które będą najbardziej praktyczne dla zarządu oraz pracowników księgowości, administracji, marketingu, sprzedaży, magazynu itp. Z tego względu w praktyce najlepiej sprawdzają się systemy modułowe, obejmujące m.in.:

  • CRM (ang. Customer Relationship Management – zarządzanie relacjami z klientami, czyli narzędzie ułatwiające komunikację zewnętrzną, a także wewnętrzną),
  • DMS (ang. Document Management System – system zarządzania dokumentami, przeznaczony do ich porządkowania, gromadzenia, archiwizacji oraz bezpiecznego udostępniania uprawnionym osobom),
  • ERP (ang. Enterprise Resource Planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa, czyli system wspomagający zarządzanie m.in. budżetem, pracownikami czy magazynem),
  • BI (ang. Business Intelligence – analityka biznesowa, czyli program zbierający oraz przetwarzający dane o firmie, a następnie przygotowujący specjalne raporty i zestawienia).

Oprogramowania dla firm Dąbrowa Górnicza oferowane przez Connecto zostają tak dostosowane do potrzeb przedsiębiorców, by mogli w pełni je wykorzystać. Są proste w obsłudze, faktycznie przydatne oraz łatwo dostępne (na komputerze oraz urządzeniach mobilnych). Dzięki temu są niezwykle opłacalne, a inwestycja w nie szybko się zwraca.

Systemy dla biznesu z Dąbrowy Górniczej

Systemy dla biznesu z Dąbrowie Górniczej to prosty, skuteczny sposób na rewolucję w przedsiębiorstwie. Czujesz, że Twojej firmie przydałyby się zmiany? Postaw na nowoczesność, by wyprzedzić konkurencję i zdobyć wymarzoną pozycję na rynku.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem takich programów? Umów się na prezentację, na której poznasz specyfikę systemów dla biznesu z Dąbrowie Górniczej od Connecto. Spotkanie może odbyć się w wybranym przez Ciebie miejscu lub zdalnie (jest całkowicie darmowe). Zadzwoń na numer 32 263 00 00  lub wypełnij formularz w zakładce kontakt.

Systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza

| Gorące, Systemy CRM, Systemy DMS, Systemy ERP |