Subiekt ma poważną konkurencję

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Subiekt często wykorzystywany jako program magazynowy, teraz ma poważną konkurencję. Dotyczy to systemu, który nie tylko dopasowuje się do funkcjonowania firmy w każdej branży, ale również usprawnia jej funkcjonowanie od pierwszych minut pod wdrożeniu.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się dużo aktualizacji i modernizacji systemów do zarządzania magazynem. Ciągły rozwój branży i rosnące zainteresowanie rozwiązaniami informatycznymi sprawia, że producenci oprogramowania cały czas muszą zaskakiwać swoimi pomysłami potencjalnych oraz obecnych klientów. Największą konkurencją może okazać się system magazynowy, który posiada moduł faktur, handlu, sprzedaży oraz moduł kasa bank.

Program magazynowy i szybka obsługa handlowa

Mowa o systemie dla magazynu Comarch ERP, która zapewnia m.in:

 • szybkie wystawanie faktur sprzedażowych i zakupowych
 • sprzedaż towaru osobom fizycznym
 • tworzenie dokumentów korygujących
 • prowadzenie rejestru usług i klientów
 • klarowny przepływ danych pomiędzy działem handlowym i księgowym

Subiekt czy Comarch ERP

Program magazynowy alternatywą dla Subiekta

W module systemu dla magazynu zapewniona jest pełna kontrola procesów logistycznych, które mają miejsce w firmie. Dostępne jest prowadzenie kilku magazynów jednocześnie i wystawianie dokumentów, co znacznie przyśpiesza pracę i sprawia, że jest ona bardzo wygodna.

Co więcej – program magazynowy współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, kolektorami danych i drukarkami etykiet. Wszystkie wymienione wcześniej moduły integrują się także z modułem Kasa Bank. Umożliwia to kontrolę operacji finansowych. Dzięki temu na bieżąco uzyskiwane są informacje o kondycji firmy, jej przychodach oraz kosztach.

Subiekt a system magazynowy Comarch ERP

Dodajmy, że wybierając ten system do zarządzania magazynem od firmy Comarch otrzymujemy możliwość prowadzenia nieograniczonej ilości kasy i rachunków bankowych, co obejmuje też obce waluty. Istnieje też opcja wyboru dowolnej formy płatności.

Nie wiesz czy wybrać system Subiekt czy Comarch ERP? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą. Zadzwoń 32 263 00 00.

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

  Z doświadczenia wiemy, że ostateczny wybór uzależniony jest wielkością firmy, budżetem jakim dysponuje oraz ograniczeniami czasowymi. Zdarzają się sytuacje, kiedy firmy zmuszone są wdrożyć system ERP w kilka miesięcy. Taka sytuacja miała miejsce przy wprowadzaniu jednolitego pliku kontrolnego (przeczytasz o tym tutaj), a brak wprowadzenia zmian wiązał się z karami finansowymi.

  Subiekt ma poważną konkurencję

  | Systemy ERP |