Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Każda firma, która zatrudnia pracowników powinna mieć odpowiednie oprogramowanie kadrowo-płacowe. W czasach, gdy na pensję wpływają dziesiątki czynników, a prawo związane z urlopami i zwolnieniami przyprawia o ból głowy na ratunek przychodzą nowoczesne systemy ERP.

Jaki program kadrowo płacowy wybrać?

Najważniejszą cechą dobrego programu kadrowo-płacowego jest ciągła aktualizacja systemu względem zmieniających się przepisów prawa. Taki jest właśnie program COMARCH ERP Optima. Sztab specjalistów w COMARCH dba o to, aby system ERP Optima zawsze był o krok przed wszystkimi nowelizacjami ustaw. Sprawia to, że ufają mu tysiąc kadrowych w całej Polsce.

Kolejnym ważnym elementem jest integracja z systemem Płatnik, co pozwala na sprawne rozliczanie się z ZUS. Połączenie z e-Deklaracjami zaś umożliwia automatyczne przesyłanie deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego.

Najważniejsze cechy programu ERP Optima

• Ewidencja pracowników, wraz z pełnym przebiegiem zatrudnienia
• Widok pracowników w formie drzewa struktury podległościowej
• Dostęp do aplikacji e-pracownik (wnioski urlopowe, plany pracy, L4 przez przeglądarkę)
• Szybkie rozliczanie wypłat przy uwzględnieniu czasu pracy i nieobecności, dodatków czy akordów
• Tworzenie wydziałów i MPK, oraz przypisywanie do nich czasu pracy pracowników
• Wsparcie kas zapomogowo-pożyczkowych,
• Ewidencja potrąceń (np. alimentacyjnych czy komorniczych)
• Integracja z systemami RCP
• Definiowanie dodatków zgodnych z indywidualnymi wzorami firmy
• Funkcjonalność atrybutów pozwalająca na dodawanie dowolnych cech i informacji o pracownikach

Zalety programu kadrowo płacowego

Ciężko dzisiaj wyobrazić sobie prowadzenie nawet kilkuosobowej firmy bez systemu do rozliczania pracowników lub takiej usługi świadczonej przez biuro rachunkowe. Wybierając system kadrowo-płacowy taki jak Comarch ERP Optima uzyskujesz jasny obraz o sprawach rozliczeniowych z twoim zespołem, oraz pewność, że pensje są wypłacane w odpowiedniej wysokości, w odpowiednim momencie i zgodnie z polskim prawem.

Moduł kadrowo-płacowy w COMARCH ERP Optima może być zintegrowany z dowolnym innym systemem z gamy produktów COMARCH:
• Comarch ERP XL
• Comarch ERP Altum
• z aplikacjami Comarch HRM i Comarch Mobile Zarządzanie.

Zaletą systemu jest również jego skalowalność. Licencje na moduł sprzedawane są pojedynczo, na dostęp oraz posiadają dwa poziomy zaawansowania. Dzięki temu firma może na początek zakupić jedną licencję bazową na moduł, a następnie:
• dokupić więcej licencji, jeżeli potrzeba więcej dostępów
• zwiększyć poziom modułu do wersji Plus za dopłatą w postaci różnicy w cenie

Program kadrowo płacowy dla biur rachunkowych – prezentacja

Grupa Connecto to integrator rozwiązań COMARCH. W swoim portfolio posiada dziesiątki wdrożeń systemów ERP w biurach rachunkowych. Umów się na dedykowaną prezentację systemu kadrowo-płacowego w siedzibie twojej firmy lub w centrali Connecto. Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij poniższy formularz.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Zabezpieczenie przed robotami -


  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

  Program kadrowo płacowy

  | Systemy ERP |