Platforma Connecto i jej zalety

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ogromny wybór systemów do zarządzania firmą sprawia, że przedsiębiorcy często mają kłopot z wyborem odpowiedniego rozwiązania. Najbardziej praktyczne są elastyczne, skalowalne narzędzia, które dostosowują się do specyfiki branży oraz indywidualnych potrzeb danej organizacji. Świetną propozycją jest Platforma Connecto, której działanie, dostępność i zalety przybliżamy w tym wpisie!

Czym jest Platforma Connecto?

Platforma Connecto to nowoczesny system informatyczny przeznaczony do zarządzania biznesem. Składa się z modułów odpowiedzialnych za m.in. gromadzenie danych, obieg informacji i dokumentów, koordynowanie działań, relacje z klientem czy analizy biznesowe. Od kilkunastu lat jest rozwijany w stałym kontakcie z użytkownikami.

System ze względu na swoją nietypową formułę może być odpowiednio dostosowany do konkretnych wymogów i oczekiwań. Dzięki temu jest w pełni funkcjonalny i pomaga w najlepszy sposób prowadzić działalność, sprzyjając jej rozwojowi. Pozwala bardziej świadomie zarządzać firmą, a także ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków przedstawicielom różnych działów. Wdrożenie Platformy Connecto może pomóc w pełni wykorzystać potencjał posiadanych zasobów, by podnieść jakość oferowanych produktów i/lub usług, a także zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Zalety Platformy Connecto

System jest uniwersalnym, personalizowanym rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w praktyce. Największe zalety Platformy Connecto to:

  • skuteczność – usprawniona komunikacja, obieg dokumentów i narzędzia do zarządzania projektami sprawiają, że wzrasta jakość i efektywność pracy; system minimalizuje ryzyko opóźnień, błędów, pomyłek i innych problemów;
  • elastyczność i skalowalność – system dostosowuje się do aktualnych potrzeb i obejmuje wiele obszarów, m.in. systematyzuje relacje z klientami, pomaga porządkować dokumenty i upraszcza organizację; w miarę rozwoju firmy można zwiększać jego możliwości i dodawać kolejne moduły;
  • integralność – platforma łączy się z bazami danych innych wykorzystywanych aplikacji i systemów, m.in. ERP, dając dostęp do cennych danych z działu księgowości, kadr czy magazynu;
  • mobilność – system może być wykorzystywany bez instalacji oprogramowania, dlatego osoby uprawnione mają do niego dostęp z każdego urządzenia (także mobilnego); platforma doskonale sprawdza się przy pracy zdalnej/hybrydowej.

Gdzie jest dostępna Platforma Connecto?

Zainteresowało Cię to rozwiązanie i zastanawiasz się, gdzie jest dostępna Platforma Connecto? System jest tworzony i implementowany przez zespół specjalistów, na podstawie szczegółowego wywiadu oraz analizy przedwdrożeniowej. Nie jest to program, który po prostu wykupuje się na licencji i instaluje na określonej liczbie sprzętu.

Przed podpisaniem umowy można pobrać wersję demonstracyjną systemu, a także wziąć udział w specjalnym, niezobowiązującym spotkaniu, na którym prezentowane i omawiane są funkcje tego narzędzia. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.connecto.pl/platforma-connecto/.

Platforma Connecto i jej zalety

| Gorące, Systemy DMS |