Partner Comarch Opole

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Inwestycja w nowoczesny system IT pomaga rozwijać działalność niezależnie od tego, jaką branżę się reprezentuje. Odpowiednio dobrane narzędzia pozwalają podnieść poziom zarządzania, m.in. usprawniając komunikację i wymianę danych. Jeśli chce się wdrożyć w swojej firmie jak najlepsze rozwiązania, warto skorzystać ze wsparcia ekspertów.

Jedne z najlepszych produktów dostarcza Grupa Connecto – partner Comarch w Opolu. Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na taką współpracę!

Partner Comarch Opole

Grupa Connecto to partner Comarch w Opolu. Firma od 16 lat reprezentuje tę jedną z najlepszych spółek IT na polskim i europejskim rynku. Dystrybuuje gotowe oprogramowania, a także tworzy personalizowane systemy, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zespół ponad 70 doświadczonych ekspertów – deweloperów i konsultantów – projektuje optymalne rozwiązania, a następnie nadzoruje proces wdrożenia. Cała procedura przebiega sprawnie i bezproblemowo, ponieważ jest realizowana zgodnie z metodykami Agile albo Waterfall.

Z usług partnera Comarch w Opolu mogą skorzystać nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale też średnie i mniejsze firmy. Connecto posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów z różnych sektorów. W jej portfolio można wymienić ponad 1000 podmiotów, w tym także liczne instytucje publiczne i inne organizacje.

Zalety współpracy z partnerem w Opolu

Liczne zalety współpracy z partnerem w Opolu sprawiają, że coraz więcej podmiotów decyduje się wejść w stałą kooperację z Grupą Connecto. W ten sposób można bowiem wprowadzić w swojej firmie prawdziwą cyfrową rewolucję, która pozwala poprawić jakość oferowanych produktów/usług.

Dlaczego warto wdrożyć rozwiązania IT od Comarch i Connecto? Przede wszystkim:

  • zakup takich systemów to opłacalna inwestycja – wydatek szybko się zwróci, ponieważ narzędzia są odpowiednio dostosowane do faktycznych potrzeb, a do tego pomaga lepiej wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa i sprzyja generowaniu większych zysków;
  • oferowane systemy są elastyczne i skalowalne – można na bieżąco je modyfikować i rozwijać, tak by były w pełni funkcjonalne w każdych warunkach oraz były adekwatne przez wiele lat po implementacji (są również regularnie aktualizowane);
  • na wszystkich etapach realizacji pracuje się z doświadczonymi ekspertami – konsultanci pomagają dobrać idealne programy, nadzorują wdrożenie, a także zapewniają wsparcie powdrożeniowe;
  • systemy są niezawodne i stabilne – zespół fachowców całodobowo kontroluje działanie poszczególnych modułów i błyskawicznie rozwiązuje ewentualne problemy (ich działania można monitorować z poziomu łatwego w obsłudze helpdesku).

O wszystkich zaletach współpracy z partnerem w Opolu można by jeszcze długo pisać. Jak nietrudno zauważyć, takie wsparcie daje wiele wymiernych korzyści biznesowych.

Oferta partnera Comarch z Opola

Interesuje Cię pełna oferta partnera Comarch z Opola? Umów się na specjalną prezentację na której konsultanci Connecto przedstawią Ci działanie wybranych systemów oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Na podstawie krótkiej rozmowy przygotują spersonalizowaną ofertę. Spotkanie może odbyć się w wybranym przez Ciebie miejscu albo zdalnie, na wideo-konferencji. Udział jest darmowy i nie oznacza zgody na zakup produktu. Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!

Partner Comarch Opole

| Gorące |