Obieg dokumentów a COVID-19

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

W związku z pandemią koronawirusa wiele przedsiębiorstw musiało przejść na pracę zdalną. Jest to ogromne wyzwanie, ponieważ znacznie utrudnia organizację pracowników, kontrolowanie zadań, a także przekazywanie najważniejszych informacji. Wyjaśniamy, jak mają się do siebie obieg dokumentów a COVID-19!

Obieg dokumentów a COVID-19

Jak mają się do siebie obieg dokumentów a COVID-19? Ostatnie miesiące dowiodły, że bez dodatkowych rozwiązań IT naprawdę trudno jest zapanować nad wszystkimi formalnościami w firmie, w szczególności, gdy konieczna jest praca zdalna. Przesyłanie ważnych faktur, umów czy raportów drogą mailową lub innymi mało bezpiecznymi metodami prowadzi do różnych błędów. W ten sposób ważne dane mogą zostać przekazane do nieupoważnionych osób, nieodebrane na czas (np. bo trafią do spamu), przypadkiem skasowane itp.

Kwestia obiegu dokumentów a COVD-19 okazała się wyjątkowo trudna dla wielu firm. Na szczęście istnieje sprawdzone rozwiązanie, które pomaga usprawnić wymianę, a także archiwizację informacji. Przy tym narzędzie to nie jest wcale trudne w obsłudze, dlatego można z powodzeniem szybko je wdrożyć.

Dlaczego warto wdrożyć teraz elektroniczny obieg dokumentów?

Dlaczego warto wdrożyć teraz elektroniczny obieg dokumentów? Nie ma chyba lepszego momentu na to, by usprawnić działalność swojego przedsiębiorstwa. Pandemia jest dla większości branż ogromnym testem. Każde potknięcie czy błąd mogą mieć podwójnie przykre skutki. Z tego względu najrozsądniej jest zainwestować w narzędzie, które pomoże lepiej prowadzić interes.

Elektroniczny obieg dokumentów jest modułem systemu DMS (ang. Data Management System). Doskonale sprawdza się jako operacyjne i funkcjonalne środowisko pracy biurowej lub zdalnej. Oprogramowanie to jest przeznaczone do archiwizacji, porządkowania, a także przekazywania wszystkich najważniejszych dokumentów, takich jak np. umowy, zamówienia, faktury, korespondencje, teczki personalne czy karty pojazdów. Z jego pomocą zyskuje się pełną kontrolę nad przepływem informacji w firmie. Wszystkie dane są chronione i ułożone. W każdej chwili można też sprawdzić, kto akurat ma dostęp do danego dokumentu oraz co musi z nim zrobić. W ten sposób minimalizuje się ryzyko ewentualnych pomyłek.

Gdzie szukać specjalistów od elektronicznego biegu dokumentów

Gdzie szukać specjalistów od elektronicznego biegu dokumentów? Najlepiej jest zawrócić się do profesjonalnej firmy z wieloletnim doświadczeniem. Możemy Ci w tym pomóc! Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego albo zadzwoń pod numer 32 263 00 00. Po przygotowaniu spersonalizowanej oferty specjaliści znanej firmy Connecto przedstawią darmową prezentację działania swojego autorskiego systemu DMS. Spotkanie może odbyć się w siedzibie Twojej firmy lub na wideokonferencji. Można na nim dokładnie poznać pełną funkcjonalność oprogramowania, a także uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Przekonaj się, jak elektroniczny obieg dokumentów może odmienić pracę Twojej firmy!

Obieg dokumentów a COVID-19

| Gorące, Systemy DMS |