Systemy informatyczne Małopolska

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Chociaż województwo małopolskie jest jednym z mniejszych, ma dość dobrze rozwiniętą gospodarkę. Głównymi gałęziami gospodarki jest technologii informatycznych, bankowość, a także sektor spożywczy, tytoniowy, chemiczny, petrochemiczny oraz metalurgiczny. Nic dziwnego, że w tym regionie przedsiębiorcy chętnie korzystają z narzędzi IT. Przedstawiamy najlepsze systemy informatyczne w Małopolsce!

Systemy informatyczne Małopolska

Systemy informatyczne Małopolska są słynne w całej Polsce. To właśnie w Krakowie powstała firma Comarch, która oferuje jedne z najlepszych rozwiązań na rynku. Ich oficjalnym dystrybutorem, dodatkowo proponującym autorskie, kompatybilne rozwiązania, jest Grupa Connecto.

Z systemów informatycznych Małopolska korzystają przedstawiciele najróżniejszych branż. Jest to możliwe dzięki temu, że są niezwykle uniwersalne oraz są dodatkowo odpowiednio personalizowane. Elastyczne, modułowe oprogramowanie doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych czy średnich firm, jak i dużych korporacji. Przy tym jest wyjątkowo opłacalne, ponieważ zostaje dostosowane do konkretnych potrzeb – nie trzeba przepłacać za funkcje czy opcje, które są nieużywane.

Oprogramowanie dla firm Małopolska

Oprogramowanie dla firm Małopolska w dużym stopniu przyczynia się do rozwoju, ponieważ pozwala szybciej, łatwiej, a do tego lepiej prowadzić wiele procesów biznesowych. System jest niezwykle przydatny kadrom zarządzającym, ale też pracownikom księgowości, administracji, marketingu, sprzedaży, logistyki czy magazynu. Dzięki niemu można znacznie poprawić komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, profesjonalnie zorganizować pracę oraz w pełni zapanować nad zasobami firmy. Automatyzuje różne formalności, odciążając pracowników, a także wykrywa nieprawidłowości. Ostatecznie pozwala więc zyskać więcej czasu i środków na ważniejsze projekty.

W skład oprogramowania dla firm Małopolska wchodzą różne moduły, m.in.:

  • CRM (ang. Customer Relationship Management – zarządzanie relacjami z klientami), umożliwiający świadomą komunikację z kontrahentami;
  • DMS (ang. Document Management System – system do zarządzania dokumentami), przeznaczony do digitalizacji, archiwizacji oraz bezpiecznego udostępniania danych,
  • ERP (ang. Enterprise Resource Planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa), dedykowany do zarządzania pracownikami, budżetem, materiałami, produktami itp.;
  • BI (ang. Business Intelligence – analityka biznesowa), w czasie rzeczywistym zbierający i przetwarzający dane o przedsiębiorstwie.

Z oprogramowaniem dla firm Małopolska można łatwiej komunikować się z pracownikami przebywającymi „w terenie” lub na wyjazdach służbowych, a także w domu. Doskonale sprawdza się w pracy zdalnej, ponieważ system jest dostępny nie tylko na komputer, ale też urządzenia mobilne. Do tego jest kompatybilny z większością powszechnie wykorzystywanych programów, aplikacji i innych narzędzi IT, przez co proces jego wdrożenia przebiega stosunkowo szybko oraz bezproblemowo. Jego ogromną zaletą jest również prosta obsługa – pracownicy błyskawicznie ją opanują, a w razie kłopotów ma się zapewnione pełne wsparcie techniczne.

Systemy dla biznesu z Małopolski

Systemy dla biznesu z Małopolski to ogromne ułatwienie oraz szansa na rozwój. Każdy nowoczesny, ambitny przedsiębiorca powinien wziąć pod uwagę implementację takiego rozwiązania w swojej firmie. W ten sposób może tylko zyskać – inwestycja szybko się zwróci, a z czasem pomoże generować większe zyski.

Interesuje Cię działanie oraz możliwości systemów dla biznesu z Małopolski? Jeśli chcesz dokładnie się z nimi zapoznać, umów się na specjalne spotkanie z przedstawicielami grupy Connecto. Prezentacja odbędzie się w wybranym miejscu albo online. Jest całkowicie darmowa, a udział w niej nie jest jednoznaczny z podjęciem decyzji o zakupie. Zadzwoń na numer 32 263 00 00  lub wypełnij formularz w zakładce kontakt.

Systemy informatyczne Małopolska

| Systemy CRM, Systemy DMS, Systemy ERP |