Systemy informatyczne Bielsko-Biała

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bielsko-Biała jest historycznie bardzo ważnym ośrodkiem gospodarczym – dawniej była nazywana nawet „miastem 100 przemysłów”. Współcześnie nadal prężnie rozwija się w niej przemysł oraz handel, w tym branża nowoczesnych technologii. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy z tego regionu powszechnie wykorzystują dodatkowe narzędzia IT. Wyjaśniamy, dlaczego warto inwestować w systemy informatyczne Bielsko-Biała!

1. Systemy informatyczne Bielsko-Biała
2. Oprogramowanie dla firm Bielsko-Biała
3. Prezentacja systemów dla firm w Bielsko-Białej

Systemy informatyczne Bielsko-Biała

Systemy informatyczne Bielsko-Biała to nowoczesne programy, które da się dostosować do specyfiki przedsiębiorstwa. Ponieważ składają się z uważnie dobranych modułów, ma się pewność, że w pełni wykorzystuje się ich funkcjonalność. Wspierają w codziennej pracy przedstawicieli wszystkich działów, dynamizując działanie całego zespołu.

Jedne z najlepszych rozwiązań na rynku dostarcza polska firma Connecto, oferująca wysokiej jakości narzędzia IT oraz autorskie programy. Dużą popularnością cieszą się takie systemy, jak m.in.:

  • ERP (ang. Enterprise Resource Planning = planowanie zasobów przedsiębiorstwa) –moduł do zarządzania m.in. administracją, księgowością, magazynem;
  • CRM (ang. Customer Relationship Management = zarządzanie relacjami z klientami) – platforma do prowadzenia komunikacji zewnętrznej;
  • DMS (ang. Document Management System = system zarządzania dokumentami) –program ułatwiający wymianę oraz archiwizację danych;
  • BI (ang. Business Intelligence = analityka biznesowa) – system zbierający oraz analizujący dane o firmie, tworzący przydatne raporty i zestawienia.

Connecto przygotowuje personalizowane platformy najlepiej wykorzystujące potencjał systemów informatycznych Bielsko-Biała. Dzięki temu są możliwie najbardziej rentownym rozwiązaniem, które przynosi wiele wymiernych korzyści.

Oprogramowanie dla firm Bielsko-Biała

Profesjonalne oprogramowanie dla firm Bielsko-Biała pozwala w świadomy, nowoczesny sposób prowadzić swoją działalność. Dzięki dodatkowym narzędziom IT można zoptymalizować wykorzystanie dostępnych zasobów, lepiej organizować codzienną pracę oraz podnieść jakość oferowanych produktów i/lub świadczonych usług. Dobre zarządzanie jest kluczem do sukcesu – przekłada się na dynamiczny rozwój firmy oraz większe zyski.

Po wdrożeniu spersonalizowanego oprogramowania dla firm Bielsko-Biała różnicę odczują przedstawiciele wszystkich działów. Platforma jest niezwykle przydatna nie tylko managerom, ale też m.in. księgowym, kadrowym, sprzedawcom czy magazynierom. Wyraźnie poprawia komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, a także usprawnia wiele formalności. Do tego stanowi niezastąpione wsparcie w podejmowaniu strategicznych decyzji.

Prezentacja systemów dla firm w Bielsko-Białej

Implementacja nowego programu informatycznego to ogromna zmiana. Z tego względu przed jego zakupem warto jest dobrze poznać i zrozumieć jego działanie. Doskonałą okazją do rozwiania wszystkich wątpliwości jest prezentacja systemów dla firm w Bielsko-Białej. W ramach krótkiej rozmowy z konsultantem można umówić się na spotkanie – w dogodnym miejscu albo zdalnie, na wideokonferencji. Na nim szczegółowo omówione zostaną wszystkie moduły platformy. W razie potrzeby otrzyma się odpowiedzi na nurtujące pytania. Udział w prezentacji jest bezpłatny, a także nie zobowiązuje do zakupu.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu informatycznego w swojej firmie? Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Systemy informatyczne Bielsko-Biała

| Systemy CRM, Systemy DMS, Systemy ERP |