System HRM dla firmy

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jednym z największych wyzwań, z którym każdego dnia mierzą się przedsiębiorcy, jest zarządzanie zespołem swoich pracowników. Muszą bowiem zajmować się nie tylko kwestią odpowiedniego rozdysponowywania zadań, ale też wszystkimi zagadnieniami kadrowo-płacowymi. Z tego względu niezwykłym ułatwieniem jest wdrożenie specjalnej platformy. Wyjaśniamy, jakie korzyści daje system HRM dla firmy!

HRM – co to takiego?

HRM to skrót od ang. Human Resources Management, co po polsku oznacza „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”. Programy tego typu są niezwykle przydatne w dziale kadr. Znacznie usprawniają komunikację i wymianę danych pomiędzy pracownikami różnych szczebli. Ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, ale też stanowią niezastąpione wsparcie przy załatwianiu rozmaitych spraw administracyjnych i organizacyjnych.

System HRM zazwyczaj ma formę przystępnego w obsłudze portalu. Pracownicy otrzymują do niego dostęp w ramach odpowiednich uprawnień. Z jego pomocą mogą błyskawicznie przekazywać ważne informacje czy dokumenty do swoich współpracowników, ale też działu kadr, księgowości czy przełożonych. W ten sposób automatyzuje się wiele formalności, które normalnie są dość uciążliwe, zajmują sporo czasu itp.

System HRM dla firm

System HRM dla firm jest niezwykle korzystny dla przedstawicieli wszystkich działów i odczuwalnie poprawia organizację pracy. Dzięki niemu można o wiele szybciej, łatwiej oraz wygodniej załatwiać rozmaite procedury. Nie trzeba już drukować, wypełniać i osobiście zanosić papierowych dokumentów. To tylko strata czasu, materiałów biurowych (m.in. papieru, tuszu) oraz niepotrzebny kłopot – takie pisma trudniej się przechowuje, można je łatwiej zgubić czy zniszczyć itp. Korzystanie z portalu jest też bezpieczniejsze niż np. przesyłanie wiadomości e-mail, które mogą np. trafić do spamu czy dostać się w niepowołane ręce.

Z pomocą systemu HRM dla firm automatyzuje się również załatwianie kwestii związanych z m.in. urlopami, zwolnieniami lekarskimi czy wyjazdami służbowymi. Dzięki niemu pracownicy mogą też np. sprawdzić swój status uczestnictwa w PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe) i złożyć odpowiednią deklarację.

Niezwykle wygodne jest także to, że wybrane moduły systemu HRM są dostępne nie tylko z poziomu komputera służbowego, ale też prywatnego czy nawet urządzeń mobilnych (smartphone, tablet itp.). Dzięki temu można z nich korzystać w każdym miejscu i są niezwykle przydatne np. na wyjazdach służbowych czy przy pracy zdalnej.

Gdzie szukać specjalistów od systemu HRM?

Zastanawiasz się, gdzie szukać specjalistów od systemu HRM? Wybierz polską firmę, która dostarcza najlepsze rozwiązania IT na rynku. W ofercie Connecto dostępny jest profesjonalny program do zarządzania zasobami ludzkimi, który jest nowoczesny, funkcjonalny, a przy tym prosty w obsłudze. Zainwestuj w narzędzie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania, będzie kompatybilne z wykorzystywanymi już programami, a także przypadnie do gustu Twoim pracownikom.

Więcej informacji o systemie HRM od Connecto znajdziesz na https://www.connecto.pl/comarch-hrm-dawniej-e-pracownik/.

System HRM dla firmy

| Systemy ERP |