Program dla firmy handlowej

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Nawet niewielkie przedsiębiorstwa na co dzień wykorzystują bardziej i mniej zaawansowane narzędzia IT. Jeśli chce się jak najlepiej prowadzić swoją działalność, warto jednak zdecydować się na profesjonalne rozwiązanie, przystosowane do wymogów danej branży. Wyjaśniamy czym jest, jak działa oraz jakie korzyści daje program dla firmy handlowej!

Program dla firmy handlowej

Program dla firmy handlowej pozwala w nowoczesny sposób prowadzić działalność, ponieważ znacznie ułatwia oraz przyspiesza wiele procesów. Dzięki niemu można m.in. szybciej i bezpieczniej przekazywać ważne informacje (wewnątrz oraz na zewnątrz), zautomatyzować proste formalności (np. wystawianie faktur), a także lepiej nadzorować swoich pracowników. Rozwiązanie tego typu cieszy się więc coraz większą popularnością.

Mianem programu dla firmy handlowej zwykle określa się specjalny system czy wręcz platformę składającą się z kilku narzędzi IT. Najczęściej łączy w sobie funkcjonalności systemów CRM, DMS i ERP. Dodatkowo może posiadać moduły, które np. na bieżąco analizują dane firmy i generują specjalne zestawienia czy raporty. Wdrożenie takiego programu może więc zupełnie zmienić funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie dla handlowców

Oprogramowanie dla handlowców jest niezwykle przydatne przedstawicielom zarządu, ponieważ dzięki niemu mogą monitorować sytuację w firmie, aktualne wyniki, postępy prac poszczególnych pracowników, wykorzystanie zasobów, budżet itp. Do tego może być z powodzeniem wykorzystywane przez osoby z działu księgowości, kadr, a także magazynu czy sprzedaży.

Dzięki oprogramowaniu dla handlowców można działać o wiele szybciej, a do tego poprawić jakość oferowanych usług i/lub produktów. Dodatkowe wsparcie minimalizuje ryzyko opóźnień, pomyłek itp. W ten sposób pozwala budować trwałe relacje z kontrahentami i wspólnikami biznesowymi, a także pomaga poprawić wizerunek firmy.

Specjalne oprogramowanie dla handlowców w formie platformy online doskonale sprawdza się też w przypadku firm z wieloma oddziałami oraz tych, które zatrudniają pracowników wykonujących pracę zdalnie czy w tzw. terenie. Nie instaluje się go na komputerze służbowym, dlatego uprawnione osoby mają do niego dostęp także z innego sprzętu, w tym również mobilnego (smartfony, tablety itp.).

System informatyczny dla firm handlowych

System informatyczny dla firm handlowych może w realny sposób przyczynić się do rozwoju przedsiębiorstwa oraz zwiększenia zysków. Chciałbyś wdrożyć takie rozwiązanie? Najrozsądniej jest zdecydować się na oprogramowanie dostosowane do konkretnych oczekiwań – inwestując w uniwersalny system możesz przepłacać za niepotrzebne funkcje. Spersonalizowaną ofertę proponuje polska Grupa Connecto.

Jeśli jesteś zainteresowany systemem informatycznym dla firm handlowych, możesz poznać go na specjalnym spotkaniu w Twojej firmie albo na wideokonferencji, w dogodnym terminie. Na prezentacji dokładnie poznasz jego działanie oraz wszystkie funkcje, a także uzyskasz odpowiedzi na ewentualne pytania. Udział jest darmowy i nie zobowiązuje do zakupu. Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz w zakładce kontakt.

Program dla firmy handlowej

| Systemy DMS, Systemy ERP |