Prezentacja systemu informatycznego

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zastanawiasz się, jakie oprogramowanie wdrożyć w swojej firmie? Jeśli możesz umówić się na demonstrację narzędzia, które bierzesz pod uwagę, koniecznie powinieneś skorzystać z tej okazji. Wyjaśniamy, jak przebiega prezentacja systemu informatycznego oraz dlaczego warto wziąć w niej udział!

1. Prezentacja systemu informatycznego – po co?
2. Zalety prezentacji systemu informatycznego
3. Gdzie umówić się na prezentację systemu?

Prezentacja systemu informatycznego – po co?

Prezentacja systemu informatycznego to specjalne spotkanie, na którym przedstawiciele firmy oferującej narzędzie IT demonstrują oraz dokładnie omawiają jego działanie. Po kolei opowiadają o wszystkich funkcjach, pokazują wygląd interface’u, a nawet wykonują przykładowe operacje, np. wystawiają dokumenty, przesyłają informacje czy zatwierdzają projekty. Przy tym wspominają o wszystkich dodatkowych opcjach, rozszerzeniach i innych ważnych kwestiach.

Po co bierze się udział w prezentacji systemu informatycznego? Po to, by dowiedzieć się, czy rzeczywiście warto zainwestować w dane rozwiązanie. W ten sposób można przekonać się, jak wygląda i sprawuje się dane oprogramowanie. Takie spotkanie jest lepsze nawet od możliwości przetestowania wersji demo programu, ponieważ da się na nim w każdej chwili wypytać o wszystko konsultantów, co pomaga szybciej rozwiać się ewentualne wątpliwości.

Zalety prezentacji systemu informatycznego

Liczne zalety prezentacji systemu informatycznego sprawiają, że wielu przedsiębiorców chętnie umawia się na takie spotkania. Wdrożenie nowego oprogramowania do zarządzania firmą to duża zmiana. Najrozsądniej jest więc w pełni świadomie wybrać narzędzie, które będzie możliwie jak najbardziej funkcjonalne. Powinno posiadać nie tylko wszystkie niezbędne funkcje, ale musi też być intuicyjne w obsłudze, skalowalne oraz elastyczne.

Podczas demonstracji można porównać daną propozycję z innymi branymi pod uwagę wariantami, co pomaga ostatecznie podjąć najlepszą decyzję. Przy okazji prowadzący wyczerpująco odpowiadają na wszystkie pytania, podają dodatkowe informacje, wskazują ciekawe przykłady oraz dokładnie wszystko wyjaśniają.

Do największych zalet prezentacji systemu informatycznego trzeba też zaliczyć to, że może odbyć się w dowolnej formie – stacjonarnie (w siedzibie producenta oferującego program, w Twojej firmie lub w innym miejscu) albo zdalnie (na wideokonferencji online). Co więcej, spotkanie jest całkowicie darmowe oraz nie zobowiązuje do zakupu. Po jego zakończeniu nie trzeba podpisywać żadnej umowy – można jeszcze przemyśleć otrzymaną ofertę lub w ogóle z niej zrezygnować, bez żadnych konsekwencji.

Gdzie umówić się na prezentację systemu?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie umówić się na prezentację systemu? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą propozycję. Dobierzemy rozwiązanie, które będzie idealnie przystosowane do Twoich wymagań oraz specyfiki prowadzonej przez Ciebie firmy. Wspólnie wybierzemy najlepszy termin oraz miejsce na spotkanie, na którym omówimy wszystkie szczegóły.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem nowoczesnego systemu informatycznego w swojej firmie, zadzwoń 32 420 66 21 lub wypełnij poniższy formularz na stroniekontakt.

Prezentacja systemu informatycznego

| Systemy DMS |