Platforma Connecto a praca zdalna

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pandemia zmusiła wiele przedsiębiorstw do zupełnej zmiany codziennej organizacji pracy. Gdy członkowie zespołu przebywają w domach, trudniej jest się z nimi skomunikować. Z tego względu niezwykle pomocne okazują się specjalne systemy IT. Omawiamy, jak mają się do siebie platforma Connecto a praca zdalna!

Platforma do pracy zdalnej

Platforma do pracy zdalnej jest wręcz konieczna, jeśli chce się profesjonalnie zarządzać pracownikami oraz nadzorować sytuację w firmie. Korzystanie z Dokumentów Google, skrzynki mailowej czy nawet dysków chmurowych w praktyce szybko przestaje się sprawdzać. Duża liczba dokumentów oraz ogromna ilość przekazywanych informacji może doprowadzić do chaosu, który z kolei przyczynia się do pomyłek, opóźnień oraz innych niedociągnięć.

Na platformę do pracy zdalnej składa się kilka modułów, pełniących różne funkcje. Usprawniają komunikację, pomagają szybciej dopełniać niezbędne formalności, monitorują kondycję przedsiębiorstwa itp. Znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków wszystkim kadrom – od zarządu, do etatowych pracowników.

Platforma Connecto do działań zdalnych

Platforma Connecto do działań zdalnych to idealnie współpracujące ze sobą moduły. System ten określa się jako DSM, od ang. Document/Data Management System. Jego główną częścią jest moduł odpowiedzialny za elektroniczny obieg dokumentów. Zapewnia wygodny, a zarazem bezpieczny dostęp do najważniejszych umów, raportów, faktur itp. Przy tym dba o ich prawidłowe archiwizowanie, tak by nic nie zaginęło.

Kolejnym przydatnym modułem jest Workflow, czyli narzędzie do rozdzielania zadań oraz monitorowania postępu prac. Pomaga zorganizować i kontrolować zespół przebywający poza firmą, tak by możliwe było jak najszybsze wyłapanie ewentualnych nieprawidłowości.

Platformę Connecto do działań zdalnych może uzupełniać również system CRM (ang. Customer Relationship Management). Usprawnia kontakt z klientem, przez co ma wpływ na poprawę jakości współpracy. Śledzi działania oraz decyzje obu stron, by możliwe było pełne porozumienie. W efekcie w znaczny sposób przyczynia się do skrócenia czasu sprzedażowego.

Ciekawym dodatkiem jest także moduł Business Intelligence. Zbiera i analizuje dane o firmie, dlatego pozwala monitorować jej kondycję. Praca zdalna oraz inne utrudnienia związane z pandemią mogą mieć negatywny wpływ na sytuację w przedsiębiorstwie, dlatego warto trzymać rękę na pulsie.

Praca zdalna z platformą Connecto

Praca zdalna z platformą Connecto jest o wiele łatwiejsza, bezpieczniejsza i wydajniejsza. Sporo firm nie było w ogóle przygotowanych na taką ewentualność. Niektórzy mają także problemy z zorganizowaniem swojego dnia w domu. Specjalne oprogramowanie pomaga szybciej dostosować się do nowych warunków.

Chcesz przejść na pracę zdalną z platformą Connecto? Zapytaj o system DMS dostosowany do potrzeb Twojej firmy! Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na numer 32 263 00 00 lub korzystając z zakładki kontakt z Connecto. Nasz konsultant umówi się z Tobą na darmową prezentację, na której przedstawi działanie oprogramowania oraz odpowie na wszystkie pytania. Spotkanie może odbyć się w Twojej firmie lub zdalnie, na wideokonferencji. Nie jest obowiązkowe, a udział w nim nie jest wiążący. Zadbaj o nowoczesne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa!

Platforma Connecto a praca zdalna

| Systemy DMS |