Partner Comarch Warszawa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wdrożenie nowoczesnego systemu IT pozwala bardziej świadomie prowadzić firmę, dbając o dobre zarządzanie zasobami, lepszy kontakt wewnętrzny i zewnętrzny oraz optymalne wykorzystanie danych. Przedsiębiorcy z różnych branż powszechnie korzystają już z zaawansowanych systemów typu CRM, ERP czy DMS. Jedne z najlepszych programów na rynku oferuje Grupa Connecto, czyli partner Comarch w Warszawie. Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na współpracę z tą firmą!

Partner Comarch Warszawa

Grupa Connecto to partner Comarch w Warszawie, czyli jednej z najlepszych polskich firm z branży IT. Od 16 lat reprezentuje ją na rynku lokalnym i europejskim, zajmując się dystrybucją gotowych systemów oraz autorskich, personalizowanych rozwiązań. Jej zespół stanowi grupa ponad 70 specjalistów. Wykwalifikowani, doświadczeni developerzy i konsultanci zawsze są w stanie dobrać najlepiej dopasowane narzędzia IT, po czym przeprowadzają proces ich wdrożenia. Korzystają z najlepszych technik Agile oraz Waterfall, dzięki którym wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Usługi partnera Comarch w Warszawie są dedykowane dla dużych, ale też średnich i małych przedsiębiorców. Grupa Connecto posiada doświadczenie w obsłudze ponad tysiąca podmiotów z różnych branż. Współpracowała nie tylko z przedsiębiorcami, ale też z wieloma instytucjami publicznymi i innymi organizacjami.

Zalety współpracy z partnerem w Warszawie

Liczne zalety współpracy z partnerem w Warszawie przemawiają za tym, by inwestować w rozwój zaplecza IT w firmie. Grupa Connecto pomaga dobrać i wdrożyć rozwiązania, dzięki którym można lepiej zarządzać działalnością oraz odczuwalnie podnieść jakość oferowanych produktów i/lub usług.

Największymi zaletami współpracy z partnerem w Warszawie są:

  • opłacalność – system stanowi odpowiedź na realne potrzeby, dlatego jest rentowny. Płaci się tylko za to, co rzeczywiście jest przydatne. Do tego pomaga zoptymalizować budżet, znaleźć oszczędności oraz generować większe zyski, przez co jego zakup szybko się zwraca;
  • elastyczność – narzędzia IT da się w razie potrzeby odpowiednio modyfikować, dzięki czemu są skalowalne i zawsze w pełni funkcjonalne;
  • zgodność z przepisami – aktualizacje sprawiają, że programy działają zgodnie ze wszystkimi zmianami w prawie;
  • bezpieczeństwo i niezawodność – systemy posiadają najlepsze zabezpieczenia oraz są na bieżąco nadzorowane przez zespół wsparcia technicznego, którego działania można obserwować poprzez prosty w obsłudze helpdesk;
  • kompleksowa obsługa – doświadczeni konsultanci pomagają dobrać odpowiednie programy, a następnie zajmują się ich wdrożeniem. Na wszystkich etapach służą pomocą i dokładnie wyjaśniają ewentualne wątpliwości.

Z pomocą systemów Grupy Connecto można przeprowadzić prawdziwą cyfrową rewolucję w przedsiębiorstwie, która daje wiele wymiernych korzyści. Pozwala zwiększyć konkurencyjność i ugruntować lub zdobyć dobrą pozycję na rynku, niezależnie od branży. Nowoczesne przedsiębiorstwa mają największe szanse na sukces.

Oferta partnera Comarch z Warszawy

Interesuje Cię pełna oferta partnera Comarch z Warszawy? Umów się na specjalne spotkanie, na którym konsultanci Connecto przedstawią Ci spersonalizowaną ofertę oraz zademonstrują działanie systemu. Prezentacja może odbyć się w wybranym miejscu albo zdalnie, w ramach wideo-rozmowy. Udział w niej jest bezpłatny i nie wiąże się z koniecznością zakupu produktu. Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!

Partner Comarch Warszawa

| Systemy DMS, Systemy ERP |