Partner Comarch Łódź

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Współcześnie w praktycznie każdej branży konieczne jest korzystanie z nowoczesnych narzędzi IT do obsługi firmy. Chcesz wdrożyć w swojej firmie profesjonalny, odpowiednio dostoswany system, który ułatwi Ci zarządzanie i pomoże osiągnąć dobre wyniki? Opowiadamy o rozwiązaniach, które proponuje Grupa Connecto – partner Comarch w Łodzi!

Partner Comarch w Łodzi

Grupa Connecto to partner Comarch w Łodzi, zajmujący się dystrybucją najlepszych produktów IT tej marki oraz oferujący autorskie rozwiązania. Już od 16 lat dostarcza nowoczesne oprogramowania dedykowane do zarządzania biznesem. Proponuje systemy typu m.in. CRM, DMS, ERP, BI oraz kompleksowe platformy online, integrujące kilka narzędzi informatycznych. Zespół tworzy ponad 70 profesjonalistów – developerów i konsultantów z wieloletnim doświadczeniem. Dostosowują programy do preferencji klienta oraz prowadzą proces wdrożenia w metodzie Agile lub Waterfall.

Na współpracę z partnerem Comarch w Łodzi decydują się duże przedsiębiorstwa, ale też małe i średnie firmy. W każdym przypadku oferta zostaje w pełni indywidualnie przystosowana do konkretnych potrzeb oraz oczekiwań. Pod uwagę brana jest również specyfika branży, tak by zaproponowane rozwiązanie było jak najbardziej praktyczne. Grupa Connecto obsłużyła już ponad 1000 firm z wielu sektorów gospodarki, a także wiele organizacji oraz instytucji publicznych. Do grona klientów zaliczają się m.in. XYZ.

Zalety współpracy z partnerem w Łodzi

Dzięki specjalistom z Grupy Connecto cały proces przystosowania, a następnie wdrożenia systemu jest wyjątkowo prosty. Liczne zalety współpracy z partnerem w Łodzi sprawiają, że firma cieszy się dużym powodzeniem. Przedsiębiorcy chętnie inwestują w profesjonalne oprogramowania przygotowywane przez Connecto, ponieważ:

  • zakup jest szczególnie opłacalny, ponieważ płaci się tylko za te funkcje, które są rzeczywiście potrzebne,
  • wszystkie narzędzia IT są idealnie dobrane do specyfiki firmy, a także na bieżąco dostosowują się do zmieniających się potrzeb, umożliwiając stały rozwój,
  • na każdym etapie realizacji można liczyć na pełne wsparcie ze strony fachowców, a proces wdrożenia jest realizowany sprawnie i bez niepotrzebnych utrudnień,
  • w razie potrzeby w każdej chwili otrzymuje się niezbędną pomoc, ponieważ system jest na bieżąco monitorowany, a automatyczny helpdesk daje łatwy wgląd w działania serwisowe.

Korzystając z rozwiązań Grupy Connecto, partnera Comarch w Łodzi, da się w znacznym stopniu przyczynić do rozwoju firmy. System ułatwia zarządzanie i pozwala wykorzystać pełny potencjał posiadanych zasobów. W ten sposób da się podnieść jakość oferowanych produktów i/lub usług, zwiększając zyski.

Oferta partnera Comarch z Łodzi

Interesuje Cię oferta partnera Comarch z Łodzi? Jeśli chcesz poznać funkcje proponowanych programów, umów się na prezentację. Na bezpłatnym, niezobowiązującym spotkaniu (które może odbyć się w wybranym miejscu albo zdalnie) zobaczysz wszystkie narzędzia w użyciu, a także uzyskasz odpowiedzi na ewentualne pytania. Jeśli podejmiesz decyzję o zakupie, od razu będziesz mógł podpisać umowę na spersonalizowane narzędzia IT. Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!

Partner Comarch Łódź

| Systemy CRM, Systemy ERP |