Partner Comarch Katowice

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dobre zarządzanie pomaga szybko rozwijać swoją działalność i osiągać kolejne cele biznesowe. Z tego względu coraz popularniejsze są specjalne systemy informatyczne dla biznesu wspierające kadrę managerską, a także szeregowych pracowników. Jedne z najlepszych programów na Śląsku oferuje Grupa Connecto, czyli partner Comarch w Katowicach. Omawiamy korzyści płynące z inwestycji w takie rozwiązanie!

Partner Comarch Katowice

Connecto to partner Comarch w Katowicach – jednej z najlepszych spółek informatycznych w Polsce, słynących z zaawansowanych programów do zarządzania biznesem. Grupa już od ponad 16 lat zajmuje się ich dystrybucją, a także tworzy autorskie, kompatybilne z nimi narzędzia IT. Oferuje systemy typu CRM, ERP, DMS i BI oraz modułowe platformy.

Zespół Connecto stanowi ponad 70 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Programiści wraz z wykwalifikowanymi konsultantami dobierają i personalizują systemy, a następnie odpowiednio je wdrażają, stosując popularne, sprawdzone metodyki Agile lub Waterfall.

Współpracę z partnerem Comarch w Katowicach może nawiązać nie tylko duża korporacja. Firma jest w stanie spełnić oczekiwania także mniejszych przedsiębiorców. Podchodzi w pełni indywidualnie do każdego klienta, by jak najlepiej poznać jego wymagania oraz specyfikę reprezentowanej przez niego branży. Z usług Grupy Connecto skorzystało już ponad 1000 przedsiębiorstw, instytucji i organizacji z różnych sektorów.

Zalety współpracy z partnerem w Katowicach

Zalety współpracy z partnerem w Katowicach sprawiają, że śląscy przedsiębiorcy coraz częściej zgłaszają się do specjalistów z Grupy Connecto. W ten sposób nie tylko zyskuje się profesjonalny, odpowiednio przystosowany system, ale też fachowe wsparcie przed, w trakcie i po jego wdrożeniu.

Dlaczego warto skorzystać z usług Grupy Connecto, reprezentującej słynny Comarch? Do największych zalet współpracy z partnerem w Katowicach zaliczają się m.in.:

  • lepsze zarządzanie przedsiębiorstwem, a także jego budżetem i zasobami, które przyczynia się do zwiększenia zysków oraz szybkiego zwrotu kosztów inwestycji;
  • wysoka funkcjonalność systemu, który jest idealnie dostosowany do potrzeb firmy, a do tego jest elastyczny, skalowalny oraz na bieżąco aktualizowany;
  • szybka, bezpieczna implementacja nadzorowana przez zespół fachowców, bez ryzyka utraty/wycieku danych, pomyłek, opóźnień itp.;
  • wsparcie konsultantów już od momentu wyboru systemu;
  • stały nadzór techniczny w wykonaniu zespołu programistów natychmiast reagujących na nieprawidłowości oraz dostęp do automatycznego helpdesku, umożliwiającego kontrolę prowadzonych działań serwisowych.

Oferta partnera Comarch w Katowicach jest skierowana do wszystkich ambitnych przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i konkurować z najlepszymi. Ta pozornie prosta zmiana, jaką jest wdrożenie profesjonalnego systemu, pozwala przeprowadzić prawdziwą rewolucję w funkcjonowaniu firmy. Podnosząc poziom zarządzania i komunikacji można poprawić jakość oferowanych produktów/usług, a także zdobyć nowych klientów i inwestorów.

Oferta partnera Comarch z Katowic

Zainteresowała Cię oferta partnera Comarch z Katowic? Jeśli chcesz zobaczyć systemy Connecto w praktyce i dokładnie poznać ich funkcje, umów się na prezentację. Konsultanci przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, którą przedstawią Ci na spotkaniu we wskazanym miejscu albo na video-callu. Udział w nim jest oczywiście całkowicie darmowy, a także nie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na zakup produktu. Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!

Partner Comarch Katowice

| Systemy CRM, Systemy DMS, Systemy ERP |