Moduł Comarch E-pracownik – poznaj jego zalety

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dobra organizacja pracy to podstawa. Koordynowanie większą grupą podwładnych może być jednak bardzo trudne. Niezwykle pomocne okazują się wtedy specjalne oprogramowania, dedykowane do zarządzania zasobami ludzkimi. Wyjaśniamy, jak działa moduł Cormarch E-pracownik i dlaczego warto z niego korzystać!

Nawet najbardziej zaangażowany zwierzchnik nie jest w stanie pamiętać o wszystkich szczegółach dotyczących swoich podwładnych. Najlepszym sposobem jest zgromadzenie najbardziej przydatnych informacji w jednym miejscu. Dzięki temu można zawsze sprawdzić m.in. dyspozycyjność danej osoby. Dowiedz się, jak działa aplikacja Cormarch E-pracownik!

Comarch e-pracownik

Aplikacja Cormach E-pracownik to program służący do zarządzania zasobami ludzkimi (HRP – ang. human resource management). Jest jednym z modułów systemu ERP (ang. enterprise resource planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa). Gromadzi wszystkie przydatne dane zatrudnionych osób. Są to m.in. aktualne umowy, planowane terminy urlopów, nieobecności (oraz ich przyczyny), informacje o wyjazdach służbowych, wysokość wynagrodzenia, zlecone zadania itp.

Cormach E-pracownik posiada szereg dodatkowych funkcji. Z jego pomocą można m.in. monitorować czas pracy oraz jej efekty. Wszystkie osoby mogą zostać posegregowane względem wybranych cech czy kwalifikacji. Da się im również wystawiać oceny, co pozwala np. wyłonić podwładnych najlepiej radzących sobie z określonymi zadaniami.

Korzyści z wdrożenia Comarch e-pracownik

Comarch E-Pracownik posiada przejrzysty plan dzienny, tygodniowy oraz miesięczny. Z jego pomocą można wygodnie rozplanować kolejne działania. Na etapie przydzielania zadań dzięki specjalnym filtrom przełożony może wybierać osoby dyspozycyjne, a zarazem najbardziej kompetentne w danej dziedzinie. Przyspiesza to cały proces, gwarantuje lepsze efekty i zapobiega nieporozumieniom. Za pośrednictwem programu można również składać m.in. wnioski urlopowe czy zwolnienia lekarskie.

To duże ułatwienie dla obu stron – pracownik szybko może poinformować pracodawcę o niedyspozycji, a kadra kierownicza od razu wie, jak długo podwładny będzie nieobecny. Aplikacja jest obsługiwana nie tylko przez komputer, ale również urządzenia mobilne (smartfony i tablety), dlatego gwarantuje dostęp do potrzebnych informacji w każdym miejscu. Jak widać, korzyści z wdrożenia Comarch e-pracownik jest naprawdę wiele.

Moduł E-pracownik – zapytaj o szczegóły

Zależy Ci na tym, by lepiej zarządzać zasobami ludzkimi w swojej firmie? Aplikacja Comarch E-pracownik pomoże Ci zapanować nawet nad dużymi zespołami! Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w to rozwiązanie, zapytaj o szczegóły. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer: 32 263 00 00. Wykwalifikowany konsultant dokładnie przedstawi Ci moduł E-pracownik, a także odpowie na wszystkie pytania. Zadbaj o profesjonalną organizację w swoim przedsiębiorstwie!

Moduł Comarch E-pracownik – poznaj jego zalety

| Systemy DMS |