Fotowoltaika w ofercie Connecto

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Prowadzisz firmę zajmującą się produkcją i/lub montażem systemów słonecznych? Z pewnością przyda Ci się nowoczesne narzędzie IT, które pomoże Ci jeszcze lepiej prowadzić Twoją działalność. Wyjaśniamy z jakich nowych rozwiązań może korzystać fotowoltaika w ofercie Connecto!

Fotowoltaika w ofercie Connecto – nowe oprogramowanie dla firm

Fotowoltaika w ofercie Connecto może z powodzeniem korzystać z wyjątkowo praktycznej platformy. Dzięki niej małe, średnie i duże firmy z branży mogą precyzyjnie kontrolować przebieg wszystkich projektów, od momentu projektowania instalacji, przez etap handlowy, aż do kwestii związanych z serwisem. Oznacza to, że jest niezwykle przydatna w pracy osób zaangażowanych w każdy etap realizacji – jej funkcjonalność docenią m.in. agenci, audytorzy, inżynierzy, projektanci, wykonawcy czy serwisanci.

Opcja dla fotowoltaiki w ofercie Connecto jest idealnie dostosowana do specyfiki branży. Platforma odpowiada m.in. za obieg dokumentów (m.in. faktur kosztowych i sprzedażowych, pism przychodzących i wychodzących), sprawną realizację projektów, stan magazynów (PZ, RW), budżetowanie, automatyzację procesu ofertowania i konwersję ofert do umów, planowanie i nadzór nad pracą zespołów, systematyzację i archiwizację przetargów czy raportowanie.

Dlaczego warto korzystać z oprogramowania Connecto dla fotowoltaiki?

Korzystając z oprogramowania Connecto dla fotowoltaiki można znacznie usprawnić zarządzanie firmą. Dzięki niemu przedsiębiorstwo ma szansę na rozwój, ponieważ poprawi jakość swoich usług. Takie narzędzie pozwala wyeliminować ewentualne nieprawidłowości, odkryć przeoczony potencjał oraz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Więcej o rozwiązaniu przeczytasz na stronie https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-fotowoltaiki/ 

Każdy z elementów składających się na oprogramowanie Connecto dla fotowoltaiki ułatwia pracę kierownictwu, a także wszystkim reprezentantom innych działów. Obieg dokumentów zapewnia szybką, bezpieczną, kontrolowaną wymianę informacji. Moduł „Projekty” pozwala natomiast odpowiednio rozdysponowywać zadania oraz kontrolować postępy. „Narzędziownia i kontrola floty” pomaga z kolei monitorować stan floty samochodowej. Do tego jeszcze dodane są CRM (Customer Relationship Management) – przeznaczony do budowania relacji z klientem, a także BI (Business Intelligence) – analizujący aktualną sytuację w firmie i generujący przydatne raporty.

Jak wdrożyć system dla fotowoltaiki Connecto?

Zastanawiasz się, jak wdrożyć system dla fotowoltaiki Connecto w swojej firmie? Umów się na spotkanie z konsultantami! Podczas prezentacji przedstawią Ci pełne działanie portalu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. W ten sposób możesz się przekonać, jak w praktyce sprawdza się to narzędzie i jakie daje korzyści. Jeśli oferta spełni Twoje oczekiwania, od razu możesz zamówić idealnie dostosowany system. Spotkanie może odbyć się w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie, w formie wideokonferencji. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny oraz w żaden sposób nie zobowiązuje do zakupu.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu informatycznego w swojej firmie? Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz.

Fotowoltaika w ofercie Connecto

| Systemy DMS |