Dlaczego warto współpracować z Connecto?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zależy Ci na tym, by Twoja firma była nowoczesna i dobrze zorganizowana? Zainwestuj w profesjonalny system IT, który pomoże Ci lepiej nią zarządzać oraz wesprze Twoich pracowników. Wyjaśniamy, dlaczego warto współpracować z Connecto!

Współpraca z Connecto

Współpraca z Connecto daje wiele wymiernych korzyści. Jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż zakup zwykłego oprogramowania do firmy. W ten sposób zyskuje się system idealnie dostosowany do potrzeb danego przedsiębiorstwa (niezależnie od jego wielkości), a także specyfiki branży. Dzięki temu inwestycja jest pod każdym względem możliwie najbardziej opłacalna. Daje gwarancję, że kupiło się autentycznie przydatne narzędzie, a do tego płaci się wyłącznie za te funkcje, które są rzeczywiście niezbędne.

W ramach współpracy z Connecto zyskuje się kompleksowe wsparcie ze strony profesjonalistów. Konsultanci pomogą dobrać optymalny wariant, a do tego go odpowiednio spersonalizują. Proces wdrożenia prowadzony przez doświadczony zespół przebiega sprawnie i bez żadnych utrudnień. Przy tym cały czas jest się pod opieką specjalistów IT, którzy w razie potrzeby błyskawicznie rozwiążą ewentualne problemy.

Jakie rozwiązania oferuje Connecto?

Oczywiście zanim podejmie się decyzję o współpracy, warto wiedzieć, jakie rozwiązania oferuje Connecto. Firma dystrybuuje znane, cenione programy marki Comarch oraz proponuje autorskie rozwiązanie, którym jest Platforma Connecto. System łączy w sobie następujące moduły:

  • elektroniczny obieg dokumentów – umożliwiający szybką, łatwą, bezpieczną wymianę najważniejszych danych;
  • CRM (ang. Customer Relationship Management) – służący do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, przeznaczony do tworzenia oraz utrzymywania relacji z klientami;
  • zarządzanie projektami – ułatwiający rozdysponowywanie zadań, nadzorowanie postępów prac itp.;
  • BI (ang. Business Intelligence) – analizujący dane o firmie oraz przygotowujący na ich podstawie przejrzyste raporty, zestawienia, wykresy itp.

Dodatkowo platformę można rozszerzyć o oprogramowanie Comarch ERP, które przeznaczone jest do zarządzania zasobami: budżetem, produktami, kadrami itp. System jest elastyczny i skalowalny, dlatego jest niezwykle uniwersalny. Do tego można z niego korzystać na różnych urządzeniach – nie instaluje się go na sprzęcie służbowym, przez co świetnie sprawdza się przy pracy zdalnej czy w trybie home office.

Gdzie można ich znaleźć?

Więcej o informacji rozwiązaniach Connecto oferują firmowe blog, kanał na YouTube, a także podcast. W ten sposób da się nie tylko lepiej poznać proponowane narzędzia, ale też dowiedzieć się, jak stosować je w praktyce oraz jak w pełni świadomie prowadzić i rozwijać swoją działalność.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem Platformy Connecto z ERP w swoim przedsiębiorstwie? Jeżeli masz jakieś pytania albo chcesz się zapoznać z systemem przed nawiązaniem współpracy, umów się na prezentację – w wybranym miejscu lub online. Konsultanci szczegółowo opowiedzą o funkcjach oprogramowania oraz dokładnie wszystko wyjaśnią. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a także nie wiąże się z koniecznością zakupu produktu.

Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!

Dlaczego warto współpracować z Connecto?

| Systemy CRM, Systemy DMS, Systemy ERP |