Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

System CDN XL jest oprogramowaniem kierowanym dla firm o dużych potrzebach i wymaganiach wobec rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. W oparciu o wnikliwą analizę przedwdrożeniową, system jest konfigurowany i personalizowany tak, aby w pełni odzwierciedlał potrzeby firmy i jej procesy biznesowe.

Program CDN XL

Program CDN XL dedykowany jest dla firm, które posiadają większe niż zazwyczaj potrzeby i popularne oprogramowanie takie jak system Optima tego samego producenta zwyczajnie nie wystarczające. Firmy w Polsce sięgając po program CDN XL oczekują, że zostanie on skrojony na miarę i dokładnie przetłumaczy wszystkie ich procesy biznesowe na język cyfrowy.

Z programu CDN XL najczęściej korzystają większe firmy z branży produkcyjnej i handlowej, oraz złożone grupy kapitałowe. Popularność w tych segmentach wynika z dużego poziomu rozbudowania funkcji i modułów związanych bezpośrednio z procesami produkcyjnymi, sprzedażowymi i dystrybucyjnymi, oraz księgowo-finansowymi. Warto wyszukać informacji o tym jakie firmy korzystają z programu CDN XL – lista jest pokaźna.

Comarch CDN XL

System Comarch CDN XL to potocznie używana nazwa systemu informatycznego Comarch ERP XL. Nazwa ta jest używana z przyzwyczajenia do dzisiaj nawet przez wielu wdrożeniowców. Wynika ona z faktu, że oryginalnym producentem rozwiązania Comarch CDN XL była firma CDN (Compact Disc Novelty), która została wykupiona przez giganta IT z Krakowa – firmę Comarch w roku 2003.

Na zmianę nazwy Comarch zdecydował się jednak dopiero w roku 2009 zmieniając nazwę na Comarch XL, a następnie w 2012 na Comarch ERP XL. Podsumowując, obecna nazwa ERP XL jest poprawna, aczkolwiek każdy wdrożeniowiec i handlowiec z pewnością zrozumie jeżeli zapytamy o system Comarch CDN XL.

Demo CDN XL

Bogactwo funkcji oferowane przez system sprawia, że hasło demo CDN XL to jedna z najpopularniejszych fraz wyszukiwanych przez firmy poszukujące nowoczesnych rozwiązań IT. Jeżeli poszukujesz narzędzia, które zepnie wszystkie procesy biznesowe twojej firmy w jedną spójną całość – pobierz demo CDN XL lub umów się na prezentację z konsultantem.

Uzupełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 32 263 00 00 i wskaż zagadnienia, które są dla Ciebie najbardziej interesujące, bądź też z jakimi problemami boryka się twoja organizacja.

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.


  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

  Demo CDN XL oparte jest o żywą bazę danych, nie wykorzystujemy pokazu slajdów. W czasie spotkania, konsultant na żywo dostosowuje się do pytań i sugestii przekazanych przez klienta i prezentuje rozwiązania problemów w systemie.

  Prezentacja systemu CDN XL

  Prezentacja demo CDN XL może odbyć się zdalnie przez internet lub w siedzibie klienta lub firmy wdrożeniowej. Najczęstszymi tematami dema CDN XL są moduły finansowo-księgowe, zarządzania produkcją, oraz sprzedaży, dystrybucji i logistyki. Napisz jakie tematy prezentacji są dla Ciebie najważniejsze. W oparciu o te dane przygotujemy spersonalizowany pokaz systemu CDN XL.

  CDN XL

  | Systemy ERP |