Bony na cyfryzację – sprawdź szczegóły!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła właśnie konkurs, w ramach którego można uzyskać bony na cyfryzację. Mają one zapewnić finansowe wsparcie dla sektora małych i średnich firm, które chcą korzystać z nowych technologii. Co trzeba zrobić, by je otrzymać? Omawiamy czym dokładnie są bony na cyfryzację oraz jak można je uzyskać!

Bony na cyfryzację z Connecto

Operatorem konkursu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W jego ramach da się otrzymać wsparcie finansowe z Funduszy UE, które można wykorzystać na działania związane z wprowadzaniem nowych rozwiązań technologicznych w małych i średnich firmach. Wyjaśniamy, jak zdobyć bony na cyfryzację z Connecto!

Dofinansowanie ma być przeznaczone na projekty polegające na wdrożeniu rozwiązań cyfryzacyjnych w sektorze MŚP, o wartości kosztów kwalifikowanych wynoszących min. 60 tys. złotych (max. 300 tys. złotych). Wsparcie wypłacane przez UE będzie pokrywać 85% kosztów – wymagany jest wkład własny w wysokości 15%.

Bony mogą być zrealizowane na działania związane ze zwiększeniem wykorzystania technologii cyfrowych. Oznacza to, że można je przeznaczyć na zakup np. nowoczesnego oprogramowania, usług związanych z ich wdrożeniem, a także środków trwałych (np. komputerów), niezbędnych do wprowadzenia nowych rozwiązań cyfryzacyjnych – w szczególności tych potrzebnych do przystosowania modelu działalności do pracy zdalnej (będącej następstwem pandemii koronawirusa).

Kto może starać się o bony?

Wsparcie finansowe będzie udzielane przedstawicielom branż, które najbardziej ucierpiały przez pandemię. Głównym kryterium punktowanym jest spadek obrotów (przychodów ze sprzedaży) w roku 2020 w stosunku do obrotów w roku 2019. Nabór wniosków będzie trwać od 20 września do 20 października 2021 roku. Dofinansowanie jest dedykowanie wnioskodawcom, którzy dzięki wdrożeniu technologii cyfrowych mogą przeprowadzić innowację procesową (czyli zmienić działanie firmy) lub produktową (unowocześnić oferowane produkty). Wsparcie ma być przyznawane w formie ryczałtu oraz zaliczek.

Z pomocą Connecto można maksymalnie zwiększyć swoje szanse na otrzymanie bonu na cyfryzację. Firma oferuje profesjonalne platformy IT do zarządzania przedsiębiorstwami, wykorzystujące m.in. moduły ERP, CRM czy BI. Do tego pomaga w dopełnieniu wszystkich formalności związanych ze złożeniem wniosku.

Gdzie szukać specjalistów?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie szukać specjalistów, którzy mogliby Ci pomóc zdobyć bony na cyfryzację? Skorzystaj ze wsparcia doświadczonych profesjonalistów z Connecto. Stworzą dla Ciebie spersonalizowaną ofertę wpisującą się w wymogi konkursu, a także dokładnie wyjaśnią, jak należy przygotować wniosek i inne wymagane dokumenty. W ten sposób możesz zyskać niezbędną pomoc, która przyczyni się do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa oraz pozwoli Ci obronną ręką wyjść z kłopotów spowodowanych przez pandemię.

Więcej informacji na temat bonów na cyfryzację znajdziesz na: https://www.connecto.pl/bony-na-cyfryzacje-nowy-konkurs/.

Bony na cyfryzację – sprawdź szczegóły!

| Systemy DMS, Systemy ERP |