Systemy informatyczne Szczecin

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Szczecin to największe miasto województwa Zachodniopomorskiego, znajdujące się na dodatek blisko granicy z Niemcami. Nic więc dziwnego, że znajduje się tu największe skupisko firm w rejonie. Przekłada się to na wysoki popyt na rozwiązania IT. Każdego dnia dziesiątki firm ze Szczecina i okolic poszukuje nowego systemu informatycznego. Ich motywacją jest poszukiwanie rozwiązania, które wesprze ich w ciągłym rozwoju poprzez uproszczenie i automatyzację procesów biznesowych, oraz uzyskanie lepszego wglądu w stan firmy dzięki analizie danych zebranych przez system.

Systemy informatyczne Szczecin

Jako portal dedykowany systemom ERP monitorujemy najczęściej wyszukiwane frazy w polskim internecie powiązane z tą tematyką. Systemy informatyczne Szczecin to ostatnimi czasy jedna z najbardziej trendujacych fraz dotyczących rozwiązań IT. Szczecinianie poszukują różnego rodzaju programów komputerowych, aby jeszcze lepiej prowadzić swoje firmy lub żeby rozpocząć całkowicie nowe przedsięwzięcie.

Według naszych badań, firmy ze szczecina poszukują systemów informatycznych, które zajmą się następującymi obszarami firmy:
• Obsługa sprzedaży i magazynów;
• Księgowość i finanse;
• Kadry i zarządzanie HR;
• Planowanie i realizacja budżetów;
• Obieg akceptacyjny dokumentów (np. obieg faktury kosztowej);
• Zarządzanie procesem sprzedażowym i marketingowym (CRM);
• Wsparcie pracy zespołowej (zlecanie zadań, kalendarze, czat);
• Raportowanie danych firmowych za pomocą narzędzi BI.

Oprogramowanie dla firm Szczecin

Oprogramowanie dla firm Szczecin według popularności zgodnie z danymi przekazanymi przez producenta rozwiązań informatycznych, Grupę Connecto, wdrażającą programy komputerowe w Szczecinie i okolicach:
1. Oprogramowanie zarządzające obiegiem i archiwizacją pism i dokumentów, np. faktur kosztowych, protokołów, umów czy zleceń. Koniecznym warunkiem jest automatyzacja powtarzalnych czynności.
2. System do zarządzania firma klasy ERP wyposażony w moduły sprzedażowy, magazynowy, księgowy, kadrowy i produkcyjny
3. Aplikacje typu CRM do zarządzania zespołami sprzedażowymi i marketingowymi. Planowanie i realizacja planów sprzedażowych, zlecanie i realizacja zadań, oraz kampanii marketingowych, tworzenie ofert i konwersja do zamówień i faktur
4. System informatyczny klasy BI (Business Intelligence) prezentujący informacje zebrane w bazach danych w formie czytelnych wykresów i tabel przestawnych
5. Aplikacje na zamówienie, szyte na miarę. Tworzone od zera zgodnie z wymaganiami klienta.

Prezentacja systemów dla firm w Szczecinie

Jeżeli posiadasz firmę w Szczecinie lub okolicach pozostaw swoje dane w formularzu kontaktowym. Specjalista do spraw wdrożeń skontaktuje się z Tobą i przeprowadzi zdalną analizę wymagań, w oparciu o którą przygotowana zostanie dedykowana prezentacja rozwiązań informatycznych. Spotkanie prezentacyjne jest całkowicie darmowe i może odbyć się zdalnie lub w siedzibie Twojej firmy. Nie zwlekaj więc i pozostaw nam swoje dane lub dzwoń bezpośrednio na numer 32 263 00 00.

Systemy informatyczne Szczecin

| Gorące, Systemy DMS, Systemy ERP |