Systemy informatyczne Poznań

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Poznań to dynamicznie rozwijające się miasto będące domem dla ponad stu tysięcy firm i działalności gospodarczych. Sukces i ciągły rozwój tych organizacji wymusza na nich wdrażanie coraz to nowszych narzędzi, które umożliwią im panowanie nad codziennymi operacjami. Idealnie nadają się do tego systemy informatyczne takie jak oprogramowanie ERP, obieg dokumentów czy też systemy CRM. Grupa Connecto, nasz partner, współpracuje z firmami z Poznania i okolic już od przeszło 15 lat. Przeczytaj ten artykuł aby dowiedzieć się jakie systemy informatyczne Poznań wybiera do zarządzania procesami operacyjnymi i zapleczowymi.

System informatyczne Poznań

Monitorujemy ruch w internecie i widzimy, że system informatyczne Poznań to cały czas bardzo często wyszukiwane hasło. Nie jesteśmy zdziwieni, gdyż nasi partnerzy biznesowi od dawna sygnalizują to samo. Dlatego też w Poznaniu sprzedaje się bardzo dużo systemów informatycznych. Oprogramowanie dla firm w Poznaniu wybierane jest zarówno przez firmy z branży usługowej jak i handlowej, oraz produkcyjnej. Wiele firm budowlanych z Poznania zainteresowana jest implementacją nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Ranking system informatyczne Poznań:

  • Systemy ERP – do zarządzania handlem, magazynami, księgowością i kadrami
  • Elektroniczny obieg dokumentów – obieg i archiwizacja takich dokumentów jak faktury, protokoły czy umowy
  • Systemy CRM – system informatyczny stworzony do wsparcia działów handlowych i marketingu w pozyskaniu i utrzymaniu klientów.
  • Oprogramowanie dedykowane –  aplikacje pisane na zamówienie pod specjalne wymagania klienta.
  • Systemy Business Intelligence – narzędzia do analizowania i prezentacji wizualnej danych zebranych w różnego rodzaju bazach danych.

Oprogramowanie dla firm Poznań

Grupa Connecto i inni nasi partnerzy oferują oprogramowanie dla firm. Poznań jest jednym z głównych rynków zbytu ich flagowych produktów takich jak Connecto DMS, czyli platforma do zarządzania procesami biznesowymi niezależnie od branży. Głównymi cechami platformy DMS jest duża skalowalności możliwość adaptacji do organizacji i procesów biznesowych klienta. Dlatego jest to idealne oprogramowanie dla firm Poznań. Narzędzie to posiada następujące moduły:

  • Elektroniczny obieg dokumentów z workflow
  • CRM (zarządzanie relacjami z klientami)
  • Zarządzanie projektami
  • Raportowanie business Intelligence

Prezentacja systemów dla firm w Poznaniu

Jeżeli interesuje cię prezentacja systemów dla firm w Poznaniu uzupełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 32 263 00 00. Skontaktujemy Cię z profesjonalną firmą świadczącą usługi informatyczne w Poznaniu i okolicach. Firma przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę, w oparciu o którą przygotowany zostanie dla ciebie dedykowany pokaz. Dlaczego warto zdecydować się na prezentację? Przede wszystkim jest ona darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami już teraz!

Systemy informatyczne Poznań

| Systemy ERP |