System Neon Connecto na nagraniach wideo – zobacz, jak działa!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Przedsiębiorcy przed wyborem oprogramowania do zarządzania firmą często chcą dokładnie zapoznać się z jego funkcjami. Najlepiej jest je po prostu zobaczyć w użyciu. Firma Connecto przygotowała materiały wideo, na których pokazuje swój nowy system Neon. Omawiamy, czym jest, do czego służy oraz gdzie można zobaczyć nagrania!

Czym jest Neon Connecto?

Neon Connecto jest profesjonalnym systemem informatycznym w formie platformy online, który na wiele różnych sposobów wspiera zarządzanie firmą. Składa się z modułów odpowiedzialnych za m.in. prowadzenie projektów, tworzenie harmonogramów pracy i elektroniczny obieg dokumentów. Dzięki niemu można znacznie usprawnić komunikację wewnątrz oraz na zewnątrz firmy, dbając o relacje z klientami i kontrahentami.

Neon pomaga monitorować postępy pracy, a do tego prowadzi prostą analitykę biznesową, monitorując sytuację w przedsiębiorstwie. W praktyce jest przydatny nie tylko zarządowi, ale też przedstawicielom wszystkich innych działów – od księgowości, przez marketing, aż po magazyn, sprzedaż czy logistykę.

Działanie systemu Neon Connecto – nagrania wideo

Neon Connecto stanowi rozbudowany system CRM (ang. Customer Relationship Management). Może być wykorzystywany nie tylko do zarządzania relacjami z klientami, ponieważ posiada jeszcze kilka dodatkowych modułów. Dzięki niemu codzienna praca jest lepiej zorganizowana. Usprawnia i ułatwia wiele procesów, zwiększając wydajność zespołu. Do tego minimalizuje ryzyko błędów, które mogą przyczynić się do strat albo rzutować na wizerunek marki.

Działanie systemu Neon Connecto najlepiej jest po prostu zobaczyć. Firma stworzyła specjalne materiały wideo, na których ogólnie wyjaśnia funkcjonalność platformy, a także przedstawia przykładowe funkcje. Omówiony został proces m.in. przygotowania faktury kosztorysowej, zarządzania kalendarzem, udostępniania dokumentów, prowadzenia współpracy z kontrahentem czy rekrutacji pracownika.

Krótkie, kilkuminutowe nagrania wideo dają wiele informacji. Przede wszystkim udowadniają, że system ma przejrzysty interfejs i jest prosty w obsłudze. Pokazują także, że platforma jest niezwykle przydatna w wielu codziennych sytuacjach oraz doskonale sprawdza się zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych.

Jak wdrożyć Neon Connecto w swojej firmie?

Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem to współcześnie wręcz obowiązkowy element prowadzenia własnej działalności. Jest konieczne nie tylko w przypadku dużych korporacji, ale też małych i średnich firm. Platforma Neon Connecto pozwala w pełni wykorzystać potencjał posiadanych zasobów oraz przyczynia się do rozwoju interesu.

Jesteś zainteresowany tym oprogramowaniem? Zapoznaj się z materiałami wideo, by przekonać się, czy rzeczywiście dobrze sprawdzi się w praktyce. Masz jakieś pytania albo chciałbyś jeszcze dokładniej zapoznać się z funkcjonalnością systemu? Umów się na specjalne spotkanie z konsultantami Connecto. Udział w prezentacji jest bezpłatny, a także nie jest równoznaczny z podjęciem decyzji o zakupie.

Nagrania wideo oraz więcej informacji znajdziesz na: https://neonconnecto.pl/.

System Neon Connecto na nagraniach wideo – zobacz, jak działa!

| Systemy DMS |