Partner Comarch Wrocław

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Z pomocą nowoczesnych systemów informatycznych usprawniających zarządzanie można lepiej prowadzić i błyskawicznie rozwijać swoją firmę. Innowacyjne narzędzia IT znajdują zastosowanie w każdej branży – najważniejsze, by były odpowiednio przystosowane. Takie wsparcie oferuje właśnie Grupa Connecto, czyli partner Comarch we Wrocławiu. Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na taką współpracę!

Partner Comarch we Wrocławiu

Grupa Connecto to partner Comarch we Wrocławiu, zajmujący się dystrybucją najlepszych systemów IT tej znanej polskiej marki, dodatkowo oferujący autorskie rozwiązania. Już od ponad 16 lat zaopatruje przedsiębiorców z różnych branż w dedykowane oprogramowania, które pomagają lepiej zarządzać różnymi aspektami działalności. Są to systemy typu CRM, DMS, ERP, BI oraz platformy online łączące kilka narzędzi IT.

Zespół Connecto tworzy ponad 70 doświadczonych specjalistów. Wykwalifikowani developerzy i konsultanci pomagają dobrać najlepsze programy, odpowiednio je dostosowują oraz kompleksowo wdrażają, stosując metodykę w nurcie Agile albo Waterfall. Dzięki temu efekty końcowe są w pełni zgodne z oczekiwaniami Klienta.

Współpraca z partnerem Comarch we Wrocławiu przynosi wiele korzyści nie tylko dużym korporacjom, ale też średnim i małym firmom. Za każdym razem oferta zostaje odpowiednio przystosowana, tak by spełniała konkretne wymagania i była zgodna ze specyfiką branży. Grupa Connecto zdobyła doświadczenie obsługując już ponad 1000 firm z różnych sektorów, a także pracując z rozmaitymi organizacjami, instytucjami publicznymi itp. Wśród znanych klientów można wymienić np. XYZ.

Zalety współpracy z partnerem we Wrocławiu

Specjaliści z Grupy Connecto nie tylko oferują wysokiej jakości systemy, ale też pomagają je odpowiednio dobrać, personalizują je oraz prowadzą pełny proces implementacji. Zalety współpracy z partnerem we Wrocławiu zostały dostrzeżone już przez wiele znanych przedsiębiorstw. Nawiązując współpracę z takim podmiotem można liczyć na wiele wymiernych korzyści:

  • system przyczynia się do generowania większych zysków oraz rozsądniejszego zarządzania budżetem, przez co jego zakup jest rozsądną inwestycją, która szybko się zwraca;
  • oprogramowanie jest elastyczne i skalowalne, dlatego po wdrożeniu korzysta się z niego przez bardzo długi czas – jest na bieżąco aktualizowane, można je rozwijać itp.;
  • implementacja przebiega szybko, bez niepotrzebnego ryzyka (np. utraty danych) i utrudnień, bo jest nadzorowana przez dedykowany zespół fachowców;
  • na każdym etapie realizacji można liczyć na pełne wsparcie ze strony fachowców, a proces wdrożenia jest prowadzony sprawnie i bez niepotrzebnych utrudnień,
  • kondycja systemu jest nadzorowana na bieżąco przez specjalistów, a do tego zyskuje się dostęp do automatycznego helpdesku, umożliwiający wgląd w działania serwisowe.

Rozwiązania oferowane przez partnera Comarch we Wrocławiu pod wieloma względami przyczyniają się do rozwoju firmy, pomagając w pełni odkryć i wykorzystać jej potencjał. Dobre zarządzanie i komunikacja są podstawą sukcesu. Każdy przedsiębiorca, który chce spełniać wymogi współczesnego, dynamicznie zmieniającego się rynku, koniecznie powinien zwrócić się w stronę takich rozwiązań. To ogromne ułatwienie, a także realna szansa na zysk i rozwój.

Oferta partnera Comarch z Wrocławia

Interesuje Cię oferta partnera Comarch z Wrocławia? Wszystkie funkcje systemów oraz przykłady ich zastosowania w praktyce możesz poznać na specjalnym spotkaniu, które odbędzie się w wybranym miejscu lub zdalnie. Bezpłatna prezentacja pozwoli Ci w pełni świadomie podjąć decyzję o inwestycji w oprogramowanie. Konsultanci przygotują spersonalizowaną ofertę oraz chętnie odpowiedzą na ewentualne pytania. Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy i nie wiąże się z koniecznością zakupu. Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!

Partner Comarch Wrocław

| Gorące |