Partner Comarch Poznań

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Profesjonalne systemy IT dla biznesu współcześnie są już standardem. Każda firma, która chce się rozwijać i zachować konkurencyjność, powinna podążać za rozwojem technologii. Jej wdrożenie najlepiej powierzyć zespołowi doświadczonych specjalistów, wchodząc w długofalową współpracę. Wyjaśniamy, jakie korzyści gwarantuje Grupa Connecto – partner Comarch w Poznaniu!

Partner Comarch Poznań

Grupa Connecto to partner Comarch w Poznaniu, czyli jednej z najlepszych spółek informatycznych w Polsce. Systemy tego producenta są wykorzystywane przez największe korporacje nie tylko w naszym kraju, ale też w całej Europie.

Connecto już od ponad 16 lat zajmuje się dystrybucją najpopularniejszych narzędzi IT tej marki (m.in. systemy typu CRM, DMS, ERP i BI), a także oferuje własne, personalizowane programy. Zespół 70 doświadczonych deweloperów i konsultantów dobiera odpowiednie rozwiązania, a także kompleksowo prowadzi procedurę ich implementacji zgodnie z metodykami Agile albo Waterfall.

Dzięki współpracy z partnerem Comarch w Poznaniu ma się gwarancję najwyższej jakości produktów oraz najlepszego poziomu Obsługi Klienta. Firma dostosowuje się do oczekiwań nie tylko dużych, ale też średnich i małych przedsiębiorców. Zrealizowała już ponad 1000 wdrożeń dla różnorodnych podmiotów biznesowych, w tym także rozmaitych instytucji oraz organizacji.

Zalety współpracy z partnerem w Poznaniu

Zalety współpracy z partnerem w Poznaniu sprawiają, że usługi Grupy Connecto cieszą się coraz większym powodzeniem. Oprócz spersonalizowanego systemu można bowiem zyskać fachowe wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji, także już po wdrożeniu narzędzi.

Dlaczego warto zainwestować w kooperację z firmą reprezentującą Comarch? Do największych zalet współpracy z partnerem w Poznaniu zaliczają się m.in.:

  • wysoka funkcjonalność personalizowanego systemu – narzędzia IT są dobrane do konkretnych oczekiwań, tak odpowiadały na realne potrzeby;
  • elastyczność, skalowalność i bezpieczeństwo – systemy można na bieżąco rozwijać oraz dostosowywać do wymogów, a do tego są regularnie aktualizowane, przez co są zgodne ze wszystkimi przepisami/normami;
  • możliwość pełnego wykorzystania potencjału swojej firmy – zaawansowane systemy pozwalają na lepsze zarządzanie zasobami, pomagają wykrywać nieprawidłowości i szanse, a także pomagają zoptymalizować budżet;
  • opłacalność – w trakcie współpracy płaci się wyłącznie za faktycznie wykorzystywane funkcje, a do tego inwestycja w system przyczynia się do generowania większych zysków, gwarantując zwrot kosztów;
  • szybkie wdrożenie – proces implementacji odbywa się sprawnie, bez niepotrzebnego ryzyka, opóźnień itp.;
  • profesjonalne wsparcie – klienci mogą być w stałym kontakcie z konsultantami;
  • fachowy nadzór techniczny – zespół programistów czuwa nad stanem systemu błyskawicznie rozwiązując ewentualne problemy, a intuicyjny helpdesk daje wygodny wgląd w ich działania.

Współpraca z Grupą Connecto pozwala odczuwalnie podnieść poziom oferowanych produktów i/lub usług. Ponieważ ma pozytywny wpływ na zarządzanie, komunikację i analizę danych, pomaga rozwijać działalność, zdobywać nowych klientów oraz poprawiać wizerunek marki.

Oferta partnera Comarch z Poznania

Jesteś ciekaw, jak wygląda pełna oferta ? Umów się na spotkanie z konsultantami. Na podstawie wstępnej rozmowy przygotują spersonalizowaną ofertę, by podczas prezentacji przedstawić funkcjonalność systemu. Może odbyć się w wybranym przez Ciebie miejscu albo zdalnie – oczywiście w dogodnym terminie. Udział jest całkowicie bezpłatny i nie oznacza zgody na zakup produktu. W sten sposób możesz uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania oraz dobrze zapoznać się z ofertą, by w pełni świadomie podjąć ostateczną decyzję. Zadzwoń na numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!

 Partner Comarch Poznań

| Gorące, Systemy CRM, Systemy DMS |