Reklama
Oprogramowanie dla budownictwa – największe zalety

Oprogramowanie dla budownictwa – największe zalety

Od lat obserwujemy w Polsce nieprzerwany boom budowlany. We wszystkich gałęziach budownictwa pojawia się co raz więcej dużych projektów. Dzięki temu polskie firmy budowlane zaczęły rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Z jednej strony stałe powiększanie obrotów jest doskonałą wiadomością dla właścicieli firmy, z drugiej strony wizja coraz mniejszej kontroli nad procesami i przepływem gotówki w firmie spędza im sen z oczu. (więcej…)

Dlaczego warto wybrać system DMS od Connecto

Dlaczego warto wybrać system DMS od Connecto

Z roku na rok rośnie ilość firm decydujących się na wdrożenie oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi w firmie. Połączenie narzędzia klasy DMS (Document Management Software) z oprogramowaniem workflow pozwala na odwzorowanie w systemie dowolnego procesu występującego w organizacji. (więcej…)

Przykład obiegu dokumentów Connecto DMS

Przykład obiegu dokumentów w firmie

Bardzo modnym ostatnimi czasy stało się wdrażanie w firmie oprogramowania zarządzającego elektronicznym obiegiem dokumentów. Wielu menadżerów zastanawia się nad tym, czy takiego typu system sprawdziłby się w ich przedsiębiorstwie.  (więcej…)

Systemy informatyczne Katowice

Systemy informatyczne Katowice

Poszukujesz systemów informatycznych na terenie Katowic? Aglomeracja Śląska i Zagłębie Dąbrowskie to dosłowne zagłębie firm informatycznych. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest to nasza mała dolina krzemowa. (więcej…)

Program kadrowo płacowy w systemie ERP

Program kadrowo płacowy

Każda firma, która zatrudnia pracowników powinna mieć odpowiednie oprogramowanie kadrowo-płacowe. W czasach, gdy na pensję wpływają dziesiątki czynników, a prawo związane z urlopami i zwolnieniami przyprawia o ból głowy na ratunek przychodzą nowoczesne systemy ERP. (więcej…)