Reklama
Systemy informatyczne Katowice

Systemy informatyczne Katowice

Poszukujesz systemów informatycznych na terenie Katowic? Aglomeracja Śląska i Zagłębie Dąbrowskie to dosłowne zagłębie firm informatycznych. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest to nasza mała dolina krzemowa. (więcej…)

Program kadrowo płacowy w systemie ERP

Program kadrowo płacowy

Każda firma, która zatrudnia pracowników powinna mieć odpowiednie oprogramowanie kadrowo-płacowe. W czasach, gdy na pensję wpływają dziesiątki czynników, a prawo związane z urlopami i zwolnieniami przyprawia o ból głowy na ratunek przychodzą nowoczesne systemy ERP. (więcej…)

oprogramowanie dla firm handlowych - jak wybrać

Oprogramowanie dla handlu – komu jest potrzebne

Gdyby zastanowić się przez chwilę każda firma zajmuje się tym samym. Należy pozyskać klienta i sprzedać mu nasz produkt lub usługę. To, co się dzieje przed, po i w trakcie jest w tym momencie wtórne. Myśląc w ten sposób każda firma jest przedsiębiorstwem handlowym. (więcej…)

Program do zarządzania firmą

Program do prowadzenia firmy

Program do prowadzenia firmy, który jest skrojony na miarę. Takich rozwiązań w ostatnim czasie szukają właściciele przedsiębiorstw z sektora MŚP. Jaki system informatyczny będzie najlepszy i co warto o nim wiedzieć przed wyborem? (więcej…)