Connecto Gepardem Biznesu 2023

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Rozwój Grupy Connecto po raz kolejny zostały zauważony i doceniony. Firma otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Gepardy Biznesu 2023. Według analiz była organizacją, która w ubiegłym roku osiągała szczególnie dobre wyniki w branży IT.

Connecto jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży IT

Już od 2005 roku z inicjatywy Portalu EuropejskaFirma.pl oraz Instytutu Europejskiego Biznesu prowadzone są doroczne analizy wyników finansowych przedsiębiorstw pozytywnie wyróżniających się w różnych obszarach rynku.

W tegorocznej edycji pod lupę wzięto m.in. ponad 200 tysięcy przedsiębiorstw zaliczanych do branży informatycznej. Wyróżnienie otrzymało tylko 2778 podmiotów, w tym także Connecto. Podstawą do przyznania tytułu Geparda Biznesu były średnia z dynamik zysku i przychodów od 2021 r. do 2022 r. o wysokości 41% oraz wartość przedsiębiorstwa oszacowana na 7 356 tys. złotych.

Fakt, że firma Connecto znalazła się na takiej liście stanowi dowód na ciężką pracę, jaka jest wkładana w jej rozwój. Takie wyrazy uznania to dodatkowa motywacja do pokonywania kolejnych trudności, szukania nowych rozwiązań oraz inwestycji w innowacje, tak by oferta była jak najlepiej dostosowana do potrzeb rynku i klientów.

Poznaj specjalistów Connecto

Connecto Gepardem Biznesu 2023

| Gorące, Systemy DMS, Systemy ERP |