Reklama

Dlaczego szkolenie z obsługi systemu ERP jest istotne?

24 lutego 2017
110 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Mogłoby się wydawać, że sam wybór i wdrożenie systemu wystarczy do tego, by firma zaczęła jeszcze lepiej funkcjonować. Niestety samo oprogramowanie to nie wszystko. System potrafi dużo, ale potrzebuje ingerencji człowieka. Dlatego warto zainwestować w jakościowe szkolenie z obsługi systemu ERP. Jeżeli szukasz specjalistów, którzy pomogą zrozumieć działanie rozwiązań tej klasy to zapraszamy do współpracy.

Szkolenie Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL

Organizujemy szkolenia oraz kursy z obsługi systemów klasy ERP: Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima. Nasi specjaliści przeprowadzają użytkownika przez cały proces korzystania z oprogramowania, wykorzystując efektywne metody nauczania.

Szkolenie z obsługi systemu ERP

Pamiętaj, że nie musisz korzystać ze szkolenia oferowanego przez firmę, która wdraża system. Czasami szkolenie zawiera się w cenie wdrożenia – zapytaj o to przed wyborem partnera. Dowiedz się jaka firma najlepiej wdroży system ERP i poznaj branże, które wykorzystują ERP w codziennej pracy. Jednak niektóre firmy każą sobie płacić za szkolenie użytkowników i nie są to małe kwoty.

Nasi specjaliści wdrażają systemy i szkolą użytkowników, ale organizujemy też kursy dla przedsiębiorstw, które są już po wdrożeniu systemu, ale w dalszym ciągu nie potrafią z niego sprawnie korzystać.

Szkolenie z obsługi systemu ERP

Jak wygląda szkolenie?

W każdej firmie inaczej. Nie ma jednego, spójnego scenariusza, bowiem nasi specjaliści podchodzą do szkolenia indywidualnie. Jeśli użytkownik ma problem z danym modułem i swobodnym poruszaniem się po nim, to poświęca się w tym miejscu więcej czasu. Cały kurs może odbywać się w grupach lub być zorganizowany dla jednej osoby.

Organizowane szkolenia to typowa praktyka. Nie opowiadamy o tym jak powstał system, tylko jak z niego korzystać. To praca wyłącznie na „żywym organizmie”. Szkolenie z obsługi systemu ERP może się odbyć w naszym biurze lub siedzibie klienta. Tematyka ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań uczestników.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu i miejsca szkolenia. Telefon 32 420 66 21.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Czytaj także:

System informatyczny w firmie – o czym trzeba pamiętać?
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia74 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia74 Wyświetleń artykułu

System informatyczny w firmie – o czym trzeba pamiętać?

Kamil Kowalski - Lut 01, 2018

Zainteresowanie firm funkcjonalnymi narzędziami z zakresu IT do zarządzania firmą staje się coraz większe. Wszystko dlatego, że odpowiednio dopasowany system…

Elektroniczny obieg dokumentów
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1064 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1064 Wyświetleń artykułu

Elektroniczny obieg dokumentów

Damian Zimoch - Sty 02, 2018

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorstwom co najmniej 60 procent czasu na obsługę konkretnego działania. Wszystko po wejściu unijnego rozporządzenia…

System ERP – funkcjonowanie i działanie
Systemy ERP
Udostępnienia384 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia384 Wyświetleń artykułu

System ERP – funkcjonowanie i działanie

Damian Zimoch - Gru 04, 2017

System ERP wykorzystywany jest do planowania zasobów w tysiącach firm. I w sumie niewiele o wiemy. Postanowiliśmy przybliżyć funkcjonowanie systemu…