Reklama

Dlaczego szkolenie z obsługi systemu ERP jest istotne?

5 marca 2018
197 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Mogłoby się wydawać, że sam wybór i wdrożenie systemu wystarczy do tego, by firma zaczęła jeszcze lepiej funkcjonować. Niestety samo oprogramowanie to nie wszystko. System potrafi dużo, ale potrzebuje ingerencji człowieka. Dlatego warto zainwestować w jakościowe szkolenie z obsługi systemu ERP. Jeżeli szukasz specjalistów, którzy pomogą zrozumieć działanie rozwiązań tej klasy to zapraszamy do współpracy.

Szkolenie Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL

Organizujemy szkolenia oraz kursy z obsługi systemów klasy ERP: Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima. Nasi specjaliści przeprowadzają użytkownika przez cały proces korzystania z oprogramowania, wykorzystując efektywne metody nauczania.

Szkolenie z obsługi systemu ERP

Pamiętaj, że nie musisz korzystać ze szkolenia oferowanego przez firmę, która wdraża system. Czasami szkolenie zawiera się w cenie wdrożenia – zapytaj o to przed wyborem partnera. Dowiedz się jaka firma najlepiej wdroży system ERP i poznaj branże, które wykorzystują ERP w codziennej pracy. Jednak niektóre firmy każą sobie płacić za szkolenie użytkowników i nie są to małe kwoty.

Nasi specjaliści wdrażają systemy i szkolą użytkowników, ale organizujemy też kursy dla przedsiębiorstw, które są już po wdrożeniu systemu, ale w dalszym ciągu nie potrafią z niego sprawnie korzystać.

Szkolenie z obsługi systemu ERP

Jak wygląda szkolenie?

W każdej firmie inaczej. Nie ma jednego, spójnego scenariusza, bowiem nasi specjaliści podchodzą do szkolenia indywidualnie. Jeśli użytkownik ma problem z danym modułem i swobodnym poruszaniem się po nim, to poświęca się w tym miejscu więcej czasu. Cały kurs może odbywać się w grupach lub być zorganizowany dla jednej osoby.

Organizowane szkolenia to typowa praktyka. Nie opowiadamy o tym jak powstał system, tylko jak z niego korzystać. To praca wyłącznie na „żywym organizmie”. Szkolenie z obsługi systemu ERP może się odbyć w naszym biurze lub siedzibie klienta. Tematyka ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań uczestników.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu i miejsca szkolenia. Telefon 32 420 66 21.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Uprzejmie informujemy, że:
a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

Czytaj także:

Connecto DMS to system szyty na miarę
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia608 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia608 Wyświetleń artykułu

Connecto DMS to system szyty na miarę

Adrian Lichacz - Maj 10, 2018

System Connecto DMS jest znany w branży IT i ceniony przez klientów, a tu z branżami bywa różnie, można nawet…

System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube
Systemy DMS
Udostępnienia88 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS
Udostępnienia88 Wyświetleń artykułu

System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube

Daria Sot - Kwi 23, 2018

System DMS firmy Connecto nie jest typowym pudełkowym rozwiązaniem. Każdy moduł dobierany jest indywidualnie do potrzeby przedsiębiorstwa, które decyduje się…

Oprogramowanie ERP dla firm
Systemy ERP
Udostępnienia619 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia619 Wyświetleń artykułu

Oprogramowanie ERP dla firm

Adrian Lichacz - Kwi 05, 2018

Oprogramowanie ERP jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Czym kierować się przy wyborze systemu i dlaczego nie zwracać…