Reklama

System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube

23 kwietnia 2018
64 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:0    Średnia:0/5]

System DMS firmy Connecto nie jest typowym pudełkowym rozwiązaniem. Każdy moduł dobierany jest indywidualnie do potrzeby przedsiębiorstwa, które decyduje się na oprogramowanie. Teraz producenci systemu zdecydowali się pokazać, jak działają poszczególne moduły. Wszystko prezentują na kanale YouTube.

System DMS Connecto od kuchnii

Producenci systemu informatycznego DMS postanowili wyjść naprzeciw osobom zainteresowanym rozwiązaniem. Firma Connecto na kanale YouTube prezentuje działanie oprogramowania dla firm w praktyce. Do tej pory o rozwiązaniach informowali na swoim blogu prowadzonym przez specjalistów od ponad dwóch lat.

Teraz formuła informowania o systemie DMS została rozbudowana o video. W dalszym ciągu jednak publikowane są artykuły dotyczące poszczególnych modułów. Filmy, które do tej pory ukazały się na kanale prezentują między innymi:

  • Elektroniczny obieg dokumentów i jego działanie – w filmie specjaliści pokazują, w jaki sposób może przebiegać obieg faktury kosztowej, w zależności od potrzeb i wymagań firmy. To tylko jeden z przykładów, ponieważ system pozwala na stworzenie dowolnego obiegu.

  • CRM do zarządzania relacjami z Klientem – w jaki sposób tworzyć notatki po rozmowie z Klientem, dlaczego warto zbierać informację o planach i działaniach oraz jak przygotować spersonalizowaną ofertę. wykorzystując rozwiązanie producenta Connecto. W prezentowanym materiale przedstawiono działanie systemu CRM dla deweloperów.

  • Business Intelligence, czyli rozwiązanie umożliwiające tworzenie raportów, a następnie analizowanie. Systemu pozwala m.in na analizowanie raportów wg. słupków, wykresów i diagramów. Raportowanie może dotyczyć zarówno konkretnego działu firmy, jak i całego przedsiębiorstwa.

  • Zarządzanie projektami – rozwiązanie te pozwala na kontrolę działań oraz budżetu dla projektu, który realizowany jest w danym okresie. System Connecto DMS umożliwia prowadzenie kilku projektów jednocześnie.

System DMS od Connecto integruje się z ERPami

Rozwiązanie spod ręki firmy Connecto w całości integruje się z systemami klasy ERP. Mowa tutaj o oprogramowaniu Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. Specjaliści zintegrują oba rozwiązania, dzięki czemu szybciej i prościej będą wykonywane konkretne działania.

Zapytaj o system informatyczny dla firmy

Firma Connecto tworzy rozwiązania dla przedsiębiorstw niezależnie od branży. Doświadczenie zbierane od 2005 roku zaowocowało umiejętnością dopasowania się do działalności wielu firm, dzięki czemu w portfolio Connecto znajduje się ponad 600 Klientów.

Zapytaj o rozwiązanie poprzez stronę www.connecto.pl, telefonicznie 32 263 00 00 lub wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Czytaj także:

Connecto DMS to system szyty na miarę
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia552 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia552 Wyświetleń artykułu

Connecto DMS to system szyty na miarę

Adrian Lichacz - Maj 10, 2018

System Connecto DMS jest znany w branży IT i ceniony przez klientów, a tu z branżami bywa różnie, można nawet…

Oprogramowanie ERP dla firm
Systemy ERP
Udostępnienia588 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia588 Wyświetleń artykułu

Oprogramowanie ERP dla firm

Adrian Lichacz - Kwi 05, 2018

Oprogramowanie ERP jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Czym kierować się przy wyborze systemu i dlaczego nie zwracać…

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia143 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia143 Wyświetleń artykułu

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?

Damian Zimoch - Mar 15, 2018

Archiwizacja dokumentów polega na gromadzeniu, przechowywaniu, zabezpieczaniu i udostępnianiu konkretnych materiałów. Dzisiejsze archiwa funkcjonują nieco inaczej niż kiedyś. Nie są…