Reklama

Subiekt ma poważną konkurencję

5 marca 2018
244 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Subiekt często wykorzystywany jako program magazynowy, teraz ma poważną konkurencję. Dotyczy to systemu, który nie tylko dopasowuje się do funkcjonowania firmy w każdej branży, ale również usprawnia jej funkcjonowanie od pierwszych minut pod wdrożeniu.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się dużo aktualizacji i modernizacji systemów do zarządzania magazynem. Ciągły rozwój branży i rosnące zainteresowanie rozwiązaniami informatycznymi sprawia, że producenci oprogramowania cały czas muszą zaskakiwać swoimi pomysłami potencjalnych oraz obecnych klientów. Największą konkurencją może okazać się system magazynowy, który posiada moduł faktur, handlu, sprzedaży oraz moduł kasa bank.

Program magazynowy i szybka obsługa handlowa

Mowa o systemie dla magazynu Comarch ERP, która zapewnia m.in:

  • szybkie wystawanie faktur sprzedażowych i zakupowych
  • sprzedaż towaru osobom fizycznym
  • tworzenie dokumentów korygujących
  • prowadzenie rejestru usług i klientów
  • klarowny przepływ danych pomiędzy działem handlowym i księgowym

Subiekt czy Comarch ERP

Program magazynowy alternatywą dla Subiekta

W module systemu dla magazynu zapewniona jest pełna kontrola procesów logistycznych, które mają miejsce w firmie. Dostępne jest prowadzenie kilku magazynów jednocześnie i wystawianie dokumentów, co znacznie przyśpiesza pracę i sprawia, że jest ona bardzo wygodna.

Co więcej – program magazynowy współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, kolektorami danych i drukarkami etykiet. Wszystkie wymienione wcześniej moduły integrują się także z modułem Kasa Bank. Umożliwia to kontrolę operacji finansowych. Dzięki temu na bieżąco uzyskiwane są informacje o kondycji firmy, jej przychodach oraz kosztach.

Subiekt a system magazynowy Comarch ERP

Dodajmy, że wybierając ten system do zarządzania magazynem od firmy Comarch otrzymujemy możliwość prowadzenia nieograniczonej ilości kasy i rachunków bankowych, co obejmuje też obce waluty. Istnieje też opcja wyboru dowolnej formy płatności.

Nie wiesz czy wybrać system Subiekt czy Comarch ERP? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą. Zadzwoń 32 420 66 21.

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Z doświadczenia wiemy, że ostateczny wybór uzależniony jest wielkością firmy, budżetem jakim dysponuje oraz ograniczeniami czasowymi. Zdarzają się sytuacje, kiedy firmy zmuszone są wdrożyć system ERP w kilka miesięcy. Taka sytuacja miała miejsce przy wprowadzaniu jednolitego pliku kontrolnego (przeczytasz o tym tutaj), a brak wprowadzenia zmian wiązał się z karami finansowymi.

Czytaj także:

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia29 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia29 Wyświetleń artykułu

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?

Damian Zimoch - Mar 15, 2018

Archiwizacja dokumentów polega na gromadzeniu, przechowywaniu, zabezpieczaniu i udostępnianiu konkretnych materiałów. Dzisiejsze archiwa funkcjonują nieco inaczej niż kiedyś. Nie są…

Elektroniczny obieg dokumentów
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1138 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1138 Wyświetleń artykułu

Elektroniczny obieg dokumentów

Damian Zimoch - Mar 03, 2018

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorstwom co najmniej 60 procent czasu na obsługę konkretnego działania. Wszystko po wejściu unijnego rozporządzenia…

Connecto DMS to system szyty na miarę
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia454 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia454 Wyświetleń artykułu

Connecto DMS to system szyty na miarę

Adrian Lichacz - Lut 24, 2018

System Connecto DMS jest znany w branży IT i ceniony przez klientów, a tu z branżami bywa różnie, można nawet…