Reklama

Software House pomaga firmom. Dlaczego?

5 marca 2018
200 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Software House to miejsce, w którym specjaliści tworzą oprogramowanie, wdrażają aplikacje mobilne i koordynują działania związane z systemami IT. Dzięki temu usprawniają pracę wielu działów w przedsiębiorstwach, a często też pozwalają zwiększyć zyski. Zobacz, jakie korzyści zapewniają rozwiązania informatyczne pozyskane bezpośrednio od producentów oprogramowania.

Software House, czyli działania bez ograniczeń

Z definicji producenci oprogramowania są od tego, by stworzyć system pod wymagania klienta i dopasować wszelkie funkcje niezbędne w jego firmie. Co ważne, producenci powinni oferować rozwiązania dla każdej branży. Dlatego  wybierając specjalistów warto pamiętać, by skupić się na tych, którzy będą opiekować się naszym przedsiębiorstwem pod kątem całego obszaru IT.

Software House - rozwiązania firmy makeapps.pl

fot. screen z rozwiązania stworzonego przez makeapps.pl

Sam wybór producentów oprogramowania powinien być poprzedzony spotkaniami i prezentacją dotychczasowych realizacji.  To w pewnym stopniu wyznacznik jakości i możliwości Software House’u, a pierwszą i najważniejszą zaletą firmy z tej branży powinno być działanie bez ograniczeń. Niektórzy z producentów oferują również wdrożenia gotowych rozwiązań, np. klasy ERP, co jest dodatkowym autem.

Oprogramowanie dla firm na zamówienie jest drogie?

Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy za oprogramowanie dla firmy zapłacimy 10 czy 50 tysięcy złotych. Od czego zależne ostateczna kwota? Przede wszystkim od ilości i funkcjonalności modułów oraz liczby stanowisk, na których ma być wdrożony system. Ponadto należy określić czy system tworzony przez producentów ma zawierać gotowe moduły jak np. elektroniczny obieg dokumentów, system CRM lub Business Intelligence.

Software House - przykładowa realizacja firmy makeapps.pl

fot. screen oprogramowania stworzonego przez makeapps.pl

Wszelkie wątpliwości rozwiązuje spotkanie, na którym ustalane są wymagania firmy oraz potrzeby, jakie ma spełniać oprogramowanie. W wielu przypadkach możliwe są też pokazy zdalne, gdzie specjaliści z Software House prezentują swoje możliwości przez internet. Pokaz odbywa się wtedy na ekranie osoby zainteresowanej rozwiązaniem, więc nie trzeba poświęcać czasu na dojazdy.

Aplikacje mobilne to dzisiaj podstawa

Aplikacje mobilne zamawiane przez firmy, wykorzystywane są zarówno do działań wewnętrznych, jak i kontaktów z klientami oraz promocji. Przedsiębiorstwa posiadające aplikacje zapewniają klientom stały kontakt i na bieżąco mogą reagować na ich problemy czy zapytania o produkt lub usługę. Dlatego są w stanie zwiększyć ilość potencjalnych klientów, co przełoży się na zamówienia, a w efekcie na sprzedaż. Warto pamiętać, że coraz więcej osób kupuje przez aplikacje.

Program na zamówienie a szkolenie

Należy zwrócić uwagę czy Software House, który ma wdrożyć oprogramowanie dla naszej firmy oferuje też szkolenie i ewentualne wsparcie powdrożeniowe. Samo szkolenie powinno obejmować wszelkie aspekty omawiające poruszanie się po systemie i informacje, co należy zrobić w przypadku chwilowej niedyspozycji oprogramowania.

Software House makeapps.pl

Artykuł stworzony we współpracy ze specjalistami z firmy makeapps.pl

 

 

Chcesz wybrać oprogramowanie dedykowane dla swojej firmy? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 32 420 66 21.

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Czytaj także:

Oprogramowanie ERP dla firm
Systemy ERP
Udostępnienia538 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia538 Wyświetleń artykułu

Oprogramowanie ERP dla firm

Adrian Lichacz - Kwi 05, 2018

Oprogramowanie ERP jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Czym kierować się przy wyborze systemu i dlaczego nie zwracać…

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia75 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia75 Wyświetleń artykułu

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?

Damian Zimoch - Mar 15, 2018

Archiwizacja dokumentów polega na gromadzeniu, przechowywaniu, zabezpieczaniu i udostępnianiu konkretnych materiałów. Dzisiejsze archiwa funkcjonują nieco inaczej niż kiedyś. Nie są…

Elektroniczny obieg dokumentów
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1188 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1188 Wyświetleń artykułu

Elektroniczny obieg dokumentów

Damian Zimoch - Mar 03, 2018

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorstwom co najmniej 60 procent czasu na obsługę konkretnego działania. Wszystko po wejściu unijnego rozporządzenia…