Reklama

Software House pomaga firmom. Dlaczego?

24 lutego 2017
172 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Software House to miejsce, w którym specjaliści tworzą oprogramowanie, wdrażają aplikacje mobilne i koordynują działania związane z systemami IT. Dzięki temu usprawniają pracę wielu działów w przedsiębiorstwach, a często też pozwalają zwiększyć zyski. Zobacz, jakie korzyści zapewniają rozwiązania informatyczne pozyskane bezpośrednio od producentów oprogramowania.

Software House, czyli działania bez ograniczeń

Z definicji producenci oprogramowania są od tego, by stworzyć system pod wymagania klienta i dopasować wszelkie funkcje niezbędne w jego firmie. Co ważne, producenci powinni oferować rozwiązania dla każdej branży. Dlatego  wybierając specjalistów warto pamiętać, by skupić się na tych, którzy będą opiekować się naszym przedsiębiorstwem pod kątem całego obszaru IT.

Software House - rozwiązania firmy makeapps.pl

fot. screen z rozwiązania stworzonego przez makeapps.pl

Sam wybór producentów oprogramowania powinien być poprzedzony spotkaniami i prezentacją dotychczasowych realizacji.  To w pewnym stopniu wyznacznik jakości i możliwości Software House’u, a pierwszą i najważniejszą zaletą firmy z tej branży powinno być działanie bez ograniczeń. Niektórzy z producentów oferują również wdrożenia gotowych rozwiązań, np. klasy ERP, co jest dodatkowym autem.

Oprogramowanie dla firm na zamówienie jest drogie?

Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy za oprogramowanie dla firmy zapłacimy 10 czy 50 tysięcy złotych. Od czego zależne ostateczna kwota? Przede wszystkim od ilości i funkcjonalności modułów oraz liczby stanowisk, na których ma być wdrożony system. Ponadto należy określić czy system tworzony przez producentów ma zawierać gotowe moduły jak np. elektroniczny obieg dokumentów, system CRM lub Business Intelligence.

Software House - przykładowa realizacja firmy makeapps.pl

fot. screen oprogramowania stworzonego przez makeapps.pl

Wszelkie wątpliwości rozwiązuje spotkanie, na którym ustalane są wymagania firmy oraz potrzeby, jakie ma spełniać oprogramowanie. W wielu przypadkach możliwe są też pokazy zdalne, gdzie specjaliści z Software House prezentują swoje możliwości przez internet. Pokaz odbywa się wtedy na ekranie osoby zainteresowanej rozwiązaniem, więc nie trzeba poświęcać czasu na dojazdy.

Aplikacje mobilne to dzisiaj podstawa

Aplikacje mobilne zamawiane przez firmy, wykorzystywane są zarówno do działań wewnętrznych, jak i kontaktów z klientami oraz promocji. Przedsiębiorstwa posiadające aplikacje zapewniają klientom stały kontakt i na bieżąco mogą reagować na ich problemy czy zapytania o produkt lub usługę. Dlatego są w stanie zwiększyć ilość potencjalnych klientów, co przełoży się na zamówienia, a w efekcie na sprzedaż. Warto pamiętać, że coraz więcej osób kupuje przez aplikacje.

Program na zamówienie a szkolenie

Należy zwrócić uwagę czy Software House, który ma wdrożyć oprogramowanie dla naszej firmy oferuje też szkolenie i ewentualne wsparcie powdrożeniowe. Samo szkolenie powinno obejmować wszelkie aspekty omawiające poruszanie się po systemie i informacje, co należy zrobić w przypadku chwilowej niedyspozycji oprogramowania.

Software House makeapps.pl

Artykuł stworzony we współpracy ze specjalistami z firmy makeapps.pl

 

 

Chcesz wybrać oprogramowanie dedykowane dla swojej firmy? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 32 420 66 21.

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Czytaj także:

System informatyczny w firmie – o czym trzeba pamiętać?
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia74 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia74 Wyświetleń artykułu

System informatyczny w firmie – o czym trzeba pamiętać?

Kamil Kowalski - Lut 01, 2018

Zainteresowanie firm funkcjonalnymi narzędziami z zakresu IT do zarządzania firmą staje się coraz większe. Wszystko dlatego, że odpowiednio dopasowany system…

Elektroniczny obieg dokumentów
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1064 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1064 Wyświetleń artykułu

Elektroniczny obieg dokumentów

Damian Zimoch - Sty 02, 2018

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorstwom co najmniej 60 procent czasu na obsługę konkretnego działania. Wszystko po wejściu unijnego rozporządzenia…

System ERP – funkcjonowanie i działanie
Systemy ERP
Udostępnienia384 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia384 Wyświetleń artykułu

System ERP – funkcjonowanie i działanie

Damian Zimoch - Gru 04, 2017

System ERP wykorzystywany jest do planowania zasobów w tysiącach firm. I w sumie niewiele o wiemy. Postanowiliśmy przybliżyć funkcjonowanie systemu…